Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez most barátság extrákkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goodgirl12 kérdése:

Ez most barátság extrákkal vagy esetleg több?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel régebben együtt voltunk bár nem sokáig. Eltelt 2 év mire újra elkezdtünk beszélgetni. Egy idő után felmerült benne, hogy mit szólnék egy barátság extrákkal kapcsolathoz. Bele mentem. Részben azért, mert eléggé szerelmes lettem belé. Elhívott randizni elég sokszor, nyilvánosan is ő kezdeményez többet (csókolozás, ölelkezés) illetve vágyik jobban a közelségemre. Mindig szinte nála vagyok és folyamatosan csak ölelget és szeretget mintha járnánk. Megkérdeztem, hogy mit szólna ha ténylegesen kapcsolatban lennénk. Azt válaszolta, hogy annyiszor csalódott,hogy nem áll készen, de ha máskor mondtam volna ezt benne lenne. Van még bármi esély arra, hogy ez rövides időn belül megváltozik? Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. dec. 31. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én ilyen esetben téged már elkönyveltelek volna olyan csajnak akit könnyű megkapni, szexre jó lennél de többet nem akarnék (pl. szülőknek bemutatni, házasság ilyesmi már nem férne bele)
2017. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
valamint addig d*gnék veled, amig nekem jó lenne. ha lenne kilátásban egy valódi szerelem, azonnal ejtenélek és lekoptatnálak. jó lenne ez neked most komolyan?
2017. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es: igaza van. Írása rideg és erkölcstle

en, de valós. Sajnálom csajszi.

2017. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De nem bírom az ilyen lányokat...

Egy helyes alfának szétteszik a lábukat 2 szó után, kb spermaputtony szerepben vannak, aztán 23 évesen az alfa kölykével keresnek egy béta srácot, aki eltartja őket.

2017. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló válaszát 10 szer olvastam el mire megértettem ,de amugy sajnos 100% ban igaza van és ki szívja ? A béta ,mert a nő már nem mer több gyereket válalni ,vagy esetleg eggyet , vagyis a béta szívja meg mert eltartja a nőt , a nő gyerekét és még gyereke sem lehet max 1 mert a hölgyecske már nem mer több gyerköcöt vállalni ....
2017. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!