Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit vegyek a barátomnak a két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak a két és fél éves évfordulónk alkalmával? (Jan.30. ) 20 év körüli fiúk/férfiak segítségét kérném szépen!

Figyelt kérdés

Remélem jó kategóriába írtam a kérdésem...


Szeretném nagy dologgal meglepni, mert ő nagyon értékes és drága ajándékot vett nekem, én pedig nem a legjobbat, emiatt csalódott vagyok, és szeretném viszonozni neki.


Lehet nektek nem nagy dolognak tűnik ez az idő, de nekünk az. Szeretnék neki nagy örömöt okozni és boldoggá tenni.

Nem szeretnék játék vagy könyvajánlást, inkább hasznos (és akár cuki, aranyos, szép) dolgoknak örülnénk! :)

Előre is köszönöm a segítséget!



2018. jan. 2. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Esetleg szeret valami sportot ?

Pl szereti a focit és van kedvenc csapata akkor egy olyan mezt veszel neki az ő nevével ellátva , ezt csak azért írom le mert én biztos halálira örülnék neki 19/f

Ez olyan példa volt hogy nem muszaly, valami cifrat venni hanem ilyen egyszerű dolgot nem számít sokszor a pénz

2018. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg belépőt vhova, pl Dumaszínházba, ahová együtt elmentek.:)
2018. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Az évforduló évente egyszer van :)

Ne az ajándék értékét nézd, hanem a gesztust. Olyat vegyél neki ami hasznos, és ne olyat ami drága.

2018. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Sajnos nem szereti a sportokat illetve ritkán tudunk kimozdulni.

Olyat szeretnék, de nem tudom mit kéne...

2018. jan. 4. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
végül mit vettél neki?
2020. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adják neki extra szexet, olyat, ami még nem volt, de esetleg szeretné, már célzott rá, beszélt róla. Ennek jobban örülne, mint egy pénzben megvehető dolognak.
2021. aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!