Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » ÉVFORDULÓNK lesz Valentin...

ÉVFORDULÓNK lesz Valentin napon! Mit vegyek barátomnak?

Figyelt kérdés
Már kifogytam az ötletekből és nem tudom, hogy mivel lephessem meg! Olyat szeretnék, ami hasznos, vagy egyedi... de olyanokból is van pár... gravírozott stb..

#Valentin nap #évfurduló
2013. jan. 27. 21:04
 1/5 anonim válasza:
Ennyire sem ismered a barátodat?
2013. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Adok néhány tippet, amiket én adtam vagy kaptam, ami hasznos lehet.

- Egyszer egy anarchia-t himeztem egy felsőre, azt adtam a barátomnak. ez mondjuk elég hosszadalmas munka, de a saját kézzel készített ajándék mindig személyesebb.

- Aztán a barátom adott nekem egyszer egy olyat, hogy egy cipősdoboz újságpapirba volt becsomagolva, és volt benne 1 üveg bor, 4 műanyagpohár, egy májpástétom, egy nádból hajtogatott kishajó, meg egy doboz gyufa. volt hozzá történet is. Hogy ha borozgatok, akkor ahhoz társaság is szokott összegyülni, ehhez a műanyagpohár. ha viszont iszünk gyakran megéhezik az ember, ahhoz a pástétom, a gyufa meg ha valaki cigizek a csapatban. a hajót meg csak úgy kapom, mert szeret. ez például nagyon emlékezetes ajándék volt számomra. mondjuk ha nem ilyen a kapcsolatotok, amiben megengedhető egy iylen alaklomra egy efféle poénos ajándék akkor lehet nem túl jó ötlet.

- Könyv esetleg...mondjuk évfordulóra lehet nem túl jó

- Mivel valentin napra esik, és valami bonbon féleséget mindenképp vennék, legalább én is ehetek belőle. :D

- Talán a legegyszerűbb ha elmentek vacsorázni, és elosztjátok a számlát. Én biztos azt tenném. :)


Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segiteni, hátha támad valami jó ötleted ezekből... :)

2013. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már pont valentájn napon jöttetek össze akkor esetleg szív alakú párna... Ha cigizik akkor öngyujtó gravíroztass bele valamit pl a nevereket, ha iszik néga akkor bor és ebbe is lehet gravírozni, vehetsz neves vagy szives bögrét és ebbe is gravíroztathatsz, ha vmilyen hobbija van amihez tudsz venni kelléket akkor azt(pl ha pókerezni szeret zsetont vagy kártyát, ha motorozni akkor esetleg egy kesztyû...)
2013. jan. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekünk is évfordulónk lesz,igaz már a 9.,úgyh az ajándékokból kifogytam már,az idén azt terveztem,h sütök egy sziv alakú tortát,felveszek egy szexi cuccot és igy kényeztetem majd egy kicst:)
2013. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ismerem nagyon is, de már annyi mindent vettem neki... meg van mindene. Ő inkább az elektronikai dolgokat szereti, de azok vételét meghagyom neki, mert jobban tudja, hogy mikor mire van szüksége.


Többieknek nagyon köszönöm a válaszokat!

Gravírozott öngyújtóval én is próbálkoztam, de amilyet vettem, nem lehetett rá.. ami nem is volt utólag baj, mert elég hamar meghibásodott és kicserélték. :D

2013. jan. 28. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!