Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy etterembe hogyan lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy etterembe hogyan lehet csajozni?

Figyelt kérdés
Egy etterembe vagyok pincer tanulo jo par honapja es lattam mar eleg sok jo csajt, de azt nem tudom hogy itt lehetne e valakivel "ismerkedni", beulnek a csaladal kajalni ha ott a csajal "flortolni" lehet a faterja agyon is csapna, valakinek valami otlet?

2018. jan. 3. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát figyu, ha épp a családjával van akkor ne nagyon probálkozz, az senkinek sem tetszene, de ha a lány barátaival van akkor probálkozz, lehet menni fog:))

Viszont ha közvetlen egy fiú mellett ül akkor azért nézd, ha fogják egymás kezét vagy ilyesmik, mert úgy sem járnál jól ha letámadna a pasi xDD

2018. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat ez igaz🤣,de nem 20+okra gondolok, hanem 16-17 evesekre
2018. jan. 3. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se jo akkor, ha ott a csaladja. En egyszer apummal voltam kajalni, es a pincer fiu, amikor hozta a kajat az asztalunkhoz nagyon bamult engem es ram is mosolygott, apam azt hittem ott kap agyverzest, latnod kellett volna a fejet XDDDDD 17L
2018. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Protip:


A lány apjától kérdezd meg, hogy "Elnézést uram, beszélgethetek a lányával?"


Az apja szem előtt van, hogy lássa hogy te nem vagy egy gazember és gerincesen odaálltál és engedélyt kértél úriember módjára. A legrosszabb, ami történhet, hogy az apja visszautasít téged. De ennél jobb start nincs.

2018. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát kedves utólsó x éve vendéglátozok de ilyen eszembe se jutna mert mivan ha apu engedi a csaj meg elküld a p..ba elég kinos azitu mindenkinek mert ha még be ia jösz a csajnak egyből zavarba hozod de ha ezt te már megcsináltad max tisztelet :-)

Kedves kérdező:1 függ a társaságtól ha a családjával van akkor felejtős max elnyomsz egy két poént

2 ha baráti társaság akkor elkezdesz dumálni velük utánna már rajtad mulik ott is egy két poén illetve mikor a lánytól veszed a rendelést csak a szemébe nezz ugyanezt csináld mikor viazed a kaját italt nekem bejött anno.

2018. febr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!