Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Osszejojjek vele vagy jobb ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejojjek vele vagy jobb ha elutasitom?

Figyelt kérdés

Szoval van egy srac aki a volt osztalytarsam es a nyari osztalykirandulasjkon reszt vettem. Nagyon joba lettem a sraccal es utana egy hettel kesobb a szunetben talalkoztunk megint es nagyon jol elvoltunk de aztan utana sose ert ra mert mindig edzese volt.. Szeptemberben nikor megint talalkoztunk (nem kettesben)jokat beszelgettunk de ennyi. Utana lassan elkezdtunk flortolni meg ilyesmi. De kozben van baratnoje! Es ismerem a lany mert regen a baratnom volt de aztan osszejott ezzel a sraccal es megszakadt a kapcsolat.Sokszor talalkoztam a sraccal de mindig csak 1-2perce. Karacsony utan tobbszor is talalkoztunk es olelgettuk egymast es megakart csokolni a srac tobbszor is de en elfordultam. Nem reg megkerdzte h gondolt e mar arra h mi esteleg osszejohetnenk. En meg mondtam h nemtudom es egyenlore lehartuk a temat. Nekem bejon a srac de tudom h ugyanezt csinalna velem is mint a mostani baratnojevel. Mit kellene tennem? A sztorim ugy folytatodik h egy gyerekkori haverja az osztalytarsam es jo haverom is. A multkor elhivott falatmaszni es tok jol szorakoztunk ketten de mikor setaltunk a buszmegallohoz ,kijelntette h bejovok neki de nem akar bekavarni nekem es a haverjanak.. Mit tegyek??

Elore is koszi

15/L


2018. jan. 8. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastam végig túl hosszú a szöveg, de ha minden a ketten akarjátok egymást akkor jöjjetek össze ha vki nem akarja valami miatt akkor ne
2018. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy lányt egy másikért elhagyni azért mocskos dolog.

Ezen látszik is hogy a srác mennyire is hűséges.

De az megint más ha a srác barátnője nem viselkedik ugy ahogy kéne.

Szóval ha a barátnőjével nem akar együtt lenni mert már elege van belőle akkor megpróbálhatjátok viszont ha normális kapcsolatuk van de ennek ellenére is inkább elhagyja másért akkor nem ajánlatos.

Ja és osztálytársal se ajánlatos összejönni

2018. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen,sanjos osztálytárssal tênyleg nrm ajánlatos összejönni.

Ha választani szeretnél akkor inkább legyen az aki elhívott falat mászni (a gyerekkori haverja).

Nade én a helyedben nem jönnék vele össze,mivel ha van barátnője akkor nem flörtölgessen mással! Ha szakított vele akkor oké de amúgy nem!

Veled is ezt csinálhatja majd, á te olyan jó csaj vagy de a hátad mögött flörtölgetek egy mégjobb csajjal utána azzal fogok összejönni...


Ennek nem így kéne lennie...

15/l

2018. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!