Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, szeretitek a csendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek a csendes lányokat?

Figyelt kérdés
A csendes lányok alatt nem azt értem akik annyira visszahúzódóak, hogy beszélgetni se lehet velük. Inkább olyanokra gondolok akik bájosan csendesek, mosolygósak kellemes a tekintetük, titokzatosak kissé stb...
2018. jan. 8. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig az ilyen lányokra buktam... általában mély érzések és értelem van az ilyen lányokban, amit nem mutatnak ki, és nekem ez a legfontosabb. :D 20/f
2018. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

#1

Egyetértek

2018. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Igen. Néha mintha sokkal mélyebb kommunikációt élnék meg azzal, ahogy csendben nézünk egymásra, mintha arról pofáznánk mi volt tegnap az Éjjel Nappal Budapestben. :)
2018. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sokkal izgalmasabb egy titokzatos lány mint akiről mindent tudni lehet. Volt egy lány még középsuliba, mindig bő pólóba járt nem is igazán tudtuk hogy néz ki. Aztán egyik haverom összejött vele, és mikor elsőnek lefeküdtek kiderült hogy olyan jól néz ki mint senki más az osztályba :D
2018. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Oh, ezeket olyan jó olvasni ilyen lányként (nem kérek privátot)

Csak mert eddig én azt vettem észre, hogy a nagyszájú p!€sák jönnek be majdnem mindenkinek

2018. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A nagyszájú p!c$ák a hasonló, de ellenkező nemű egyedeknek jönnek be :)

(1-es vagyok)

2018. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az vagy? bajos?
2018. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, ha nagyszájú valaki, hanem az, ha negatív, morog, gyűlöl mindenkit, pláne azt a nemet, akit elvileg szeretnie kellene.

Van nagyszájú lány, aki vidám, pozitív, és nagyon szórakoztató.

De persze a csendes lányok is azok, csak másképp.

2018. jan. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Igen
2018. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon kedvelem őket, mármint ha lessz is valakim, aki csendes, aranyos, akkor csak őt fogom kedvelni.
2018. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!