Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszhetek neki és örülne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki és örülne neki a lány?

Figyelt kérdés

Ugye buszmegállóba, a héten párszor szoktam látni egy lány-t, ő nemtűnik olyannak aki a tömegbe tartozna, szóval, észre szoktam venni, hogy ő is szokott nézegetni felém, ma kértem tőle egy zsebkendőt, nem volt nála, de látszott rajta, hogy szívesen adott volna, arra gondoltam, ha következő alkalomkor mikor meglátom, megkérdezem tőle, hogy nem e akar beszélgetni.

---Én mackós vagyok, ő meg, közepes de ez nekem nem okoz gondot, nektek gondot okozna, ha egy mackós fiú, odamenne hozzátok, indokkal, hogy beszélgetni szeretne? 16 éves vagyok /F a lány nemtudom hány éves, de nagyon szimpatikus. Igazából, énis félénk vagyok, ahogy rajta láttam ő is, de egye fene, mi értelme várni, inkább oda megyek, de nem egyszerre mindent, hanem kis lépésekbe, mint ma a zsebkendőt elkértem, következő a beszélgetés lessz. Köszi a válaszokat, a helyesírási hibákért elnézést, őszinte leszek, nekem nem fontos a helyesírás.



2018. jan. 11. 17:12
 1/8 anonim válasza:

Nyugodtan odamehetsz hozzá dumcszizni, abban nincs semmi:) beszélgetni lehet

Ha szivesen adott volna zsepit az azt jelenti hogy nyitott feléd szóval nem kell félned:)) 15L

2018. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, hát köszi a választ, szerintem meg vagyok elégedve a válasszal, ha valakinek van még ötlete írjon, ment a zöld kéz, szíven megköszönöm nektek a jó segítséget :)
2018. jan. 11. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 Én is szivesen adok zsepit bárkinek. Akkor én most még a fiúk felé is nyitok? :D


Amúgy vegyél egy tábla csokit. És kináld meg. Egyszer műr úgy is látott, szóval még el is fogadhatja. Ha nem akarsz annyira sokat költeni, megcsinálhatod rágóval is. Utána meg könnyen jön a beszélgetés. Megkérded hogy melyik a kedvenc íze, stb. :D

2018. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen 3-mas, de máskor, régebben többször láttam, hogy tekintget felém, ezért gondoltam ezt :) Az ötletedet hát, megfogadom, köszönet :)
2018. jan. 11. 18:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Még kérnék ötleteket, véleményeket tőletek
2018. jan. 11. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha engem valaki csokival vagy rágóval letámadna, akkor elég furán néznék rá. Szerintem a "sima beszélgetés" is elég.
2018. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben utolsó, igazad van, először a beszélgetés a legjobb, szerintem is, azért köszi a választ, a segítséget, ment a zöld kéz :)
2018. jan. 11. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:
ha en kernek engem szembe fujna paprika sprayel mert kokero vagyok xdd
2018. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!