Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezek a dolgok alapján tetszhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a dolgok alapján tetszhetek neki, vagy csak úgy hülyül?

Figyelt kérdés
Az osztályomban van egy lány, aki a megvitatja, hogy nekem éppen milyen felső áll jól, milyen haj(ha valami jobban áll akkor ezt velem is közlik) ha ott vagyok vele a szünetekben akkor mindig nevedgél és tegnap mikor vártuk a tanárt,akkor így nekem dőlt(ahogy támaszkodtam a falnak ő az oldalával így úgymomd rám dőlt és a fejét a vállamra rakta, és mondta hogy milyen jó fal vagyok én meg csak így csendben álltam ledermedve hogy akkor most mizu van:D egyébként néha,ha pl egyedül ülök a szünetben akkor magukhoz hívnak hogy "ne legyek messze" szerintetek ez jelenthet valamit? Nem vagyok túl szép, sőt, én az a magas, normál deszka alakú pattanásos, szemüveges kocka stílus vagyok,ha ez számít

#lány #kedvelhetőség
2016. nov. 22. 07:18
 1/8 A kérdező kommentje:
A többesszámnál a barátnőire és rá célzok
2016. nov. 22. 07:20
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet.
2016. nov. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van olyan lány akinek a cuki, visszahúzódóbb kockák jönnek be.


*3/F

2016. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak nem vagyok Cuki :D
2016. nov. 24. 16:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha ez segít, itt a jelenlegi profilképem facen: [link]
2016. nov. 24. 16:59
 6/8 anonim válasza:

Adom a vállfát a fejedel :D

Simán tetszhetsz neki

2016. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm :D
2016. nov. 24. 18:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Annyi fejlemény hogy mégegyszer rátette a fejét a vállamra, nem tudom számít-e de kellemetlen volt mert megint nem mertem megszólalni,meg persze ledermettem,és nem tudtam ilyenkor mit tudnék csinálni:D
2016. nov. 25. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!