Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Nektek a törékeny, kis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek a törékeny, kis vékony lánykák, vagy az izmos, sportos alkatú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

10 éve sportolok,voltam már magyar bajnoki második,enyhén,de kockás a hasam,a bicepszem jó néhány fiúénál nagyobb,és nagyon izmos a combom,a vádli,a fenekem. Egy kiló felesleg sincs rajtam,mégis azt vettem észre,hogy a mai fiúknak a törékeny,kis vékony,szinte már deszka lányok tetszenek. Ez miért van így? Esetleg neked más a véleményed erről?

15/L


2018. jan. 12. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A deszka lány vagyok. :P Nem jövök be nekik, nekik a "formás" csajok jönnek be. 15/L
2018. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha túl van edzve a csaj ,az nem szép,viszont az sem,ha már az anorexia kerülgeti.Úgyhogy kettő között ideális.
2018. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz ?
2018. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mit sportolsz? Nekem is tetszik a fitness féle csajok is :)

Ne aggódj, mindenkinek más az izlése, majd lesz akinek csak neked kell!

2018. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Igen, mindenkinek más jön be.

Én az ilyen típusú lányokat nem kedvelem, mint amilyennek leírtad magad, inkább a vékonyabb lányok vonzanak, de az se baj, ha van rajta egy pici felesleg :)


Nem azzal van bajom, hogy sportol valaki, de pl. egy kockahas egy lánynak szerintem nem áll jól, vagy ha látszik rajta hogy izmos. De van akinek meg pont ez jön be, szóval ne aggódj, biztos lesz valaki, akinek Te leszel a világon a legszebb :)

(De nem én leszek az :D) 17/f

2018. jan. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem őszintén nem érdekel, hogy milyen a testalkata, ha egészséges tartományban van, és elkápráztat a kisugárzásával.
2018. jan. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Spooooooooortooooooooooooos
2018. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az izmos forma tetszik! :)

Mit sportolsz? Mekkora a karod?

F

2018. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!