Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csináljak ezt a csajok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljak ezt a csajok?

Figyelt kérdés
Elég sok lánnyal volt dolgom régebb de mostanába ha akarok egyet felszedni akkor mindig olyannal jönnek,hogy szívatni akarsz? Úgy is csak hülyéskedsz, meg stb, mintha nem bíznának bennem vagy ilyesmi,miért?

2018. jan. 13. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel ilyeneket mondogatsz hogy elég sok lánnyal volt dolgod..:)))aztán lehet hogy nagy kamu az egész és a semmivel járatod le magad

nagyon gáz

2018. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem azért írok ilyeneket,mert kamu 😌
2018. jan. 13. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, mivel rossz lányokat fogsz ki, vannak rendes lányok is, a csendesebb lányok például, én megláttam egy lány-t, és nem is tudom, olyan kisugárzása volt, elmondani nem lehet, szóval, csak próbálkozz, és ne idegeskedj rajta. 16/F Írj privátot, ott elmesélem a történetet, meg segíthetek is többet
2018. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok én is aza probléma hogy nem hiszik el hogy tényleg akarok tőlük valamit és azt mondják szívatni akarom
2018. jan. 13. 21:12
 5/6 anonim válasza:
Ha nem hiszik el miért nem probálod bizonyítani hogy igaz amit mondasz?
2018. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert régebb olyan gyerek voltam akki egyszer ezzel s egyszer azzal foglalkozott és nem engedik de próbálok megváltozni
2018. jan. 13. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!