Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melyik lehetőség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lehetőség?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nagyon aranyos, tervezek odamenni hozzá, félénk vagyok, igen ezt már másik kérdésben leírtam, de most nem ez a lényeg, hanem. Hogy, kerestem utána, megtaláltam facebook-om. Félreértés ne essék, nincs facebook-om, csak ideiglenes profil, mert meg akartam találni. Nem jelöltem be, mivel szerintem, akármilyen félénk vagyok, akármennyire leégetem magam (nem érdekel mások véleménye) akkor is élőben sokkal jobb lessz odamenni hozzá. Ti ennek örülnétek? 16/F, a lány nemtudom hány éves.

2018. jan. 15. 21:58
 1/5 anonim válasza:
42%
Örülnék én például. Csak ne nyomulj rá,próbálj barátkozni inkább elöszőr. Ne az utcán szólitsd le,hanem inkább menj oda hozzá suliba,ha egy iskolába jártok,vagy bulihelyeken,ott a legkönnyebb ismerkedni,én is ott ismertem meg a mostani barátom,és igaz én mentem oda mert még régen jóba voltunk,de később majd ő szólitott meg,és egy nagyon jót beszélgettünk. Sok sikert hozzá. Picit előtte érdeklődj valakitől valyon van-e valakije mert másképp veheti hogy ismerkedni akarsz ha van valakije. Sok sikert hozzá. :) !
2018. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, első válaszoló, köszi, meglessz de nem egy iskolába járunk, és én nem járok bulikba, ezért maradt a buszmegálló :) 2-es, nem szeretnék veszekedni, de ahogy nekedis nekemis vannak saját dolgaim, például a helyesírásom ami sajátos :)
2018. jan. 15. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
*helytelenírásod
2018. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor az nah :) Nincs is rossz szándékom senkivel szembe, a helyesírás meg nem fontos :)
2018. jan. 15. 23:09
 5/5 A kérdező kommentje:
És ez saját vélemény, ami nem változik, szóval elhordhattok mindennek, de ez az én döntésem :) És annak örülnék a legjobban, ha sikerülne ez az egész, a lánnyal kapcsolatban, én úgy szeretnék törődni valakivel :)
2018. jan. 15. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!