Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy össze szeretnék vele jönni?

Figyelt kérdés
Tudom ,fura kérdés, 14 éves lány vagyok, kb. másfél hónapja külföldre költöztünk. Van egy fiú, akibe beleszerettem( természetesen otthonról :P). Neten tudjuk tartani a kapcsolatot, mióta elköltöztem, többször is keresett. Körülbelül egy hónapja megirtam neki, hogy szeretem, mivel õ már tett erre utalgató kérdéseket, hogy esetleg õ is többet érez irántam egy barátnál.. Nem egy alkalommal chateltünk már mióta itt vagyok. Egy héttel ezelõtt sikerült belõle "kiszedni", hogy õ is szeret engem. Tavaly tavasszal próbálgatott randikra el-elhivogatni, de akkor még nem tetszett annyira, nem éreztem, hogy készen állnék egy kapcsolatra. Ha ez csak egy távkapcsolat lehetne is, én szivesen kipróbálnám vele (mindig amikor hazamennék apukámhoz akkor együtt lehetnénk meg tartanánk a kapcsolatot). Sajnos vagy nem sajnos beleszerettem, csak nem tudom, hogy ciki lenne-e, hogy én kérdezném meg, hogy összejöjjünk-e? Meg lehet, hogy ezek után hülyének nézne. Illetve azért is félek, mert nem tudom, hogy õ mit gondolna errõl az egészrõl..

2016. febr. 6. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha évente nem 1 napot taliztok akor megér egy próbát
2016. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted, de úgysem fogtok összejönni. Vagy Te összejövésnek neveznéd azt, hogy néha egymásra írtok Facebookon? Ez nem egy kapcsolat, csak magatokat csapnátok be. Személyesen nem is tudnátok mit kezdeni egymással, ha néha mégis találkoznátok.
2016. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért ne tudnánk mit kezdeni egymással? Tavaszi szünet: egy hét otthon, nyári szünet: több mint másfél hónap otthon, õszi/ téli szünet: majdnem két hét otthon :)
2016. febr. 6. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán mert egy év 52 hétből áll... és most gyakorlatilag honvágyból választanád őt, holott mindkettőtök számára megvolna a lehetőség, hogy igazi kapcsolatot keressetek a közeletekben, ha annyira szükségét érzitek.
2016. febr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sok esélyt nem látnék rá: távkapcsolatan meg nem hiszek. Mikor kicsit hosszabb ideig nincs két pár egymás mellett, automatikusan megakad másokon is a szemük: buszon vagy stb. más hely. Lehet kertelni, hogy mennyire szeretjük egymást meg stb. de előbb utóbb valaki félrelépne...
2016. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ügyik avgytok sikerál xd
2016. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!