Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit reagalna ha elmondanam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagalna ha elmondanam neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van az osztalyban egy lany..nagyon joban vagyok vele..Nagyon sokat csalodott az emberekben..Amikor beszelunk kitagul a pupillaja, es mikor mar nem beszelunk es tavolabb vagyunk egymastol engem nez.Egyre tobbet beszel arrol ami engem erdekel.Mashogy hordja a hajat.Testbeszeden nem latszik h tetszenek neki.. (keresztbetett labak).Elhivom valahova nem megy el, nem akarja hogy beuljek melle stb..szoval nagyon felenk.Baratom azt mondta h fel a parkapcsolattol, es kezdi feladni azt, hogy en tetszek neki.1x bekerdezte h a masik osztalybol ki tetszik..en nem mlndtam senkit, o mondott 2 embert is.Megkerdezem h az osztalybol tetdzik-e neki vki, azt mondja h nem..En mondom h nekem igen es elkezd faggatozni h ki az.Es ezt is a baratom mindta, hogy elakarja felejteni h tetszek neki.



Most mit akarhat?Tetszek neki?valljak neki szerelmet??Mit reagalna?


14f..


2018. jan. 19. 09:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es mostanaban vele szoktam lenni, es megkerdezi h miert nem szoktam logni mar a regi barataimmal.Es ora kpzben neha szorakozik a hanval.(ujjakore csavarja)
2018. jan. 19. 09:24
 2/5 A kérdező kommentje:
Es amikor lyukas oran melletem ult, odahovott mas sracot is.Es neha mondja h menjumk ki a folyosra, 1x en mondtam neki, megkerdezte h miert, en mev mondpm h csak ugy, o meg mondja h nincs kedve..
2018. jan. 19. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!:D Huh na.... hat ha en a lany helyebe lennek, meg akarnek arrol gyozodni h tetszek e neked. Mert ha meg jobban "beledzugnek" es kiderulne h igazabol szarsz a fejemre, megjobban elpartolnek az emberi kapcsolatoktol. De gondolom erre te is rajottel.(bocsi eleg hulyen fogalmauok de remelem erted mit probalok mondani^-^) Es igen szerintem minel hamarabb el kene neki mondanod mert ha sokaig huzod feladja.. ess hat azt nem tudom miert nem szeretne veled lenni pl setalni a folyoson de jol teszed h ezeket megkerdezed tole ezzel is erezteted vele h tetszik neked. Ja meg a pupilla az nagyon jo jel:D (velem is volt ez es nagyon szarxd) ugye mondtad a test tartast h probal imponalni neked, azaz nekiis bejosz... na tehat szerintem mondd el neki mindekepp (tudom, mondani konnyu:) de 100 hogy ezt kene csinalnod. Lehet h o is el szeretne mondani csak nagyon felenk.. nemtudom..:) de hajra! 14/L
2018. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amugy most 8.osok vagytok?:D
2018. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen.

Koszonom szepen a normalis valaszt :)

De akkor 100% hogy tetszem neki, csak nagyon de nagyon felenk?


Amugy..ha te is holnap irsz felvetelot sok siket. XD

2018. jan. 19. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!