Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a parom nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a parom nagyon anyafuggo? Viszont nem akarom elhagyni mert nagyon szeretem. A parom 21 eves es lany de tudom, hogy biztos megsertenem evvel ha ezt elmondanam neki

Figyelt kérdés

#anyafuggo
2016. máj. 30. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy anyafüggő?
2016. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez miben nyilvánul meg?
2016. máj. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit csinál/mond?


Nekem volt ilyen anyafüggő pasim, szintén 21 volt és hamar vége is lett, mert minden második mondata úgy kezdődött hogy: anya szerint/azt mondta/úgy gondolja... az anyja irányította az egészet, ha nem akarta hogy találkozzunk úgy intézte és anya volt mindenek előtt, konkrétan az egész fizetését leadta hónap elején és kuncsorognia kellett ha kellett valami (anyu nem dolgozott!). Ha valami történt inkább nem evett hogy anyunak legyen, sérthetetlen volt ... Beteges!


Egy lánynak fontos az anyja, egészséges szinten normális (ha fontos az anyja addig jó, csak ne helyezze maga elé és minden más elé, de ha top3 akkor oké és ezzel anyuka sem él vissza! viszont ha sok időt akar vele tölteni, hagyd: amíg van! meg lehet teremteni az egyensúlyt, ha nincs negatív hatással a kapcsolatra nincs gond, hisz veled még rengeteget lehet, az anyukájával nem feltétlen főleg ha elköltözik és jó a kapcsolatuk, mi heti 3x beszéltünk 1-1 órát) ezt anyukámtól tudom: mama annyit dolgozott hogy nem volt ideje semmit megtanítani neki, figyelni rá, tanácsot adni, támogatni és bizony rányomta a későbbi életére a bélyeget. Fiatal lányként 0-ról indult az életben, mindent az egyik idősebb barátnője tanított meg neki és ő ezt direkt nem akarta hogy velem így legyen, 11éves korom óta tanít főzni, mindig tanít valamit, mindenről tudunk beszélni, mindig támogat, őszinte.

Ha normális a lány akkor törekszik arra hogy neked is jó legyen az anyjával a kapcsolata, anyuka is igyekszik! Nincs gond, de ha érzed hogy neked nincs helyed ebben a kapcsolatban akkor felesleges mert ez nem szokott változni, főleg ha anya van mindenek előtt és pl. nem akarja látni hogy lehúzza, tönkreteszi és még támadásnak is veszi.

2016. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 hat hogy nagyon ragaszkodik az anyukajahoz,meg mindig o donti el hogy mit hogy csinaljon
2016. jún. 3. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!