Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ilyen fura velem, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fura velem, ha elvileg minden okés?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már fél éve beszélgetek. Egy hete mondta el, hogy többet érez irántam,és mivel ez fordítva is így van, megbeszéltünk egy találkát. Korábban beszéltünk hasonló témákról, mindkettőnknek az a véleménye, hogy egy kapcsolat nem ott kezdődik, hogy "Szia, mizu, járunk?"; eljárunk találkozgatni,beszélgetünk,és majd valamerre alakul a dolog, meglátjuk mi lesz.

Sokszor felhív, naponta/kétnaponta ír, amit így is csodának tartok mert eléggé elfoglalt. Viszont az utóbbi pár napban kissé elbizonytalanodtam.. Gyakran van úgy, hogy rengeteg ideig fent van Facebookon, és meg sem nézi amit írtam. Mindenkinek van élete, mindenki lehet elfoglalt, csak akkor miért ír rám? Nem hinném, hogyha tudja, hogy nem ér rá, akkor ír... A még nagyobb baj,a fő probléma az, hogy azt sem tudom komolyan gondolja-e ezt az egészet, vagy egyáltalán ő is akarja-e, mert még mindig nem egyeztettük a találkozó részleteit...

Segítsetek kérlek, nagyon össze vagyok zavarodva..

16/L


2018. jan. 19. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Uhh bocsi, rosszul fogalmaztam. Szóval azzal nem értünk egyet, hogy "Szia, mizu, járunk?", és mi úgy gondoljuk, hogy az a "normális"(tudom, szubjektív)hogy ismerkedünk, találkozgatunk,és csak hagyjuk a dolgokat alakulni.
2018. jan. 19. 19:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a srác? Ha nem veled egykorú, hanem pár évvel már idősebb, akkor lehet, hogy lefoglalják a tanulmányai, a családja, és emiatt nem tud mindig azonnal írni. Néhány részletet még írhatnál, hogy hol találkoztatok, vagy, hogy milyen messze lakik, ha ennyire előre kell s találkozókat egyeztetni.

Egyébként én a helyedben adnék neki egy kis időt, illetve teret, hiszen ha ennyre jóban vagytok, biztosan szívesen találkozik, csak lehet, hogy nehéz ezt a többi dolgával összeegyeztetni. Másik dolog, hogy NE kezdj el kétségbeesetten “nyomulni” rá, ha úgy veszed észre, hogy kevesebbet beszéltek. Én anno így rontottam el egy alakulóban lévő dolgot.😏 Hagyd, hadd írjon ő neked, mert így érti majd, hogy küzdenie kell érted.

2018. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 éves, főként sporttal van elfoglalva, rengeteget utazik.. Szóval megértem részben, csak úgy érzem, régen többet törődött velem, és kissé bepánikoltam, hogy megunt vagy ilyesmi..ugyanabban a városban élünk, es megpróbálom megfogadni a tanácsod, köszi a hasznos választ! :)
2018. jan. 19. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, hogy megunt, hiszen már rég beszélgettek, elmondta volna, ha nem akarna veled szóba állni többé. Sportol, mellette tanul, tehát nincs ideje olyan lányokra, akiktől az ég-világon semmit nem akar. Veled szívesen beszél, tehát nem kell félned attól, hogy hirtelen rádunt. :)

Ha belegondolsz, lehet, hogy éppen fontos meccsei vannak, vagy a félévzárás miatt most még többet kell tanulnia, mint eddig. A legvalószínűbb pedig, hogy bekapcsolva hagyja a telefonján a Facebookot és aktívnak jelzi a telód, de valójában egészen más felé jár, tanul, satöbbi.

Ha bármi kérdésed van, nagyon szívesen segítek, írj privátban nyugodtan! :)

18/L

2018. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm!!! :)
2018. jan. 19. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!