Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az exem akit en hagytam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem akit en hagytam el, rosszul bánt velem, és elvileg szeret, bánni fogja, hogy kit és mit vesztett?

Figyelt kérdés
Bekulni mar nem szeretnek,de jol esne ha legalabb magamban tudna, hogy nem igy kellett volna, es nem ezt erdemeltem..Szoval szenvedne.Ne csak en szenvedjek mar a hianyatol..Pedig azt sem erdemelne meg..Hanem o is, hogy mit kit vesztett..

2018. jan. 16. 10:59
 1/8 A kérdező kommentje:
magában *
2018. jan. 16. 11:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ez a politika. Érzelmileg még megérint. Ha nem akarod elengedni adj neki esélyt,ha nem, akkor engedd el és ne agyalj azon, hogy hogy szenved-e.
2018. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dehogy dehogy szeret és dehogy fogja bánni, ha szeretett volna valaha, akkor nem bánt volna veled ennyire rosszul.

Majd még párszor jól pofára esik, aztán vagy tanul belőle, vagy nem, ez már az ő dolga. Ne azzal foglalkozz, hogy vajon szenved-e majd miattad, hanem azzal, hogy egyenesbe tedd az életed. Ha azon kattogsz, ő mit érez és mit csinál, akkor soha nem lépsz túl.

2018. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Buta vagy ha így gondolkozol...
2018. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hat igazatok van...Nincs tobb eselye..1x voltunk kulon 5 napig, igert fut-fat, kb egy hetig rendes volt, de aztan ujra olyan volt, hogy jobb elfelejteni az egeszet!

Nem kommunikaltunk...Neki termeszetes volt, hogy korbe ugraltam, kiszolgaltam..Nagyon szerettem.De mindennap vitaztunk.Allandoan szidott...Aztan ha elsirtam magam,akkor ujra kedves volt..En Marha meg bedoltem a bocsinak..Ha hiaba valo volt, akkor egy-ket perces probalkozasa utan ujra ronda voltam, meg ribi meg mittudomen...Nem nyitott nekem ajtot sosem, nem adta ram a kabatot,nem bant velem nokent..Hasznalati targy voltam...De mikor ejszakankent hozzam bujt, azt ereztem, h tenyleg szeret...A francse tudja...mi jatszodottle benne..A vege fele kerdeztem,hogy miert ilyen?Nem tudom volt a valasz...Mondom azt erzed, h nem erdemled meg, h szeressen valaki?Azt mondta igen...Tenyleg eltolt magatol,de huzott is magahoz..Arra gondoltam,ha nehez gyermekkorara vezetheto vissza az egesz,ezert is vartam, h valtozik...De lehet tenyleg csak en lattam bele tobbet...Akik nem lattak minket mindennap, azt mondtak, hogy latszik, h szeret..A huga is mondta nekem, h tuti szeretett...Remelem tul leszek rajta mihamarabb...Mert en szeretem ettol fuggetlenul...de elakarom felejteni...Mit csinaljak,h egyaltalan ne erdekeljen mar???

2018. jan. 16. 11:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak azt bánja, hogy ugye időt kell pazarolnia ismerkedésre, amíg nem talál egy olyan lelkinyomorékot, akin újra uralkodhat
2018. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 D. Brasco ***** válasza:
Azért hihetetlen higy egyes "nők" milyen mélyre kepesek süllyeni.......
2018. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Idő kell hozzá, illetve foglald le magad, építsd az életed más területeken.


Azt pedig egy életre tanuld meg, hogy az ember mondhat bármit, egyedül a tettei számítanak - és nem, az, ha valaki állandóan megaláz, de esténként hozzád bújik egyáltalán nem jelenti azt, hogy szeret. Nem szabad bedőlni a "megváltozom" dumának sem, aki így bánik veled, az egy utolsó féreg és saját magán kívül nem szeret senkit. Tanuld meg tisztelni és becsülni saját magad, különben más sem fog - teljes joggal, hozzátenném.

2018. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!