Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megéri távkapcsolatba kezdeni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri távkapcsolatba kezdeni tizenéves korban? Vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem, később is csak akkor, hamár előtte pár évet lehúztatok közösen.
2018. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem éri meg szerintem. Nekem 2,5 hónapnál tovább nem működött. De egy próbát megér, de ritka a sokáig tartó kaocsolat.
2018. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem éri meg. Max akkor ha kilátásban vagy egy egy helyre költözés vagy hasonló.
2018. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
14 eves koromba lett egy kapcsolatom, 300 kmre lakott tolem a srac. ket evig tartott es akkor sem a tavolsag miatt ment tonkre. Havonta talalkoztunk, szuneteket egyutt toltottuk minden nap beszelgettunk skype-on. Szerintem nem kivitelezhetetlen, de nem egyszeru, foleg ha most kezdtek mindketten erdeklodni a masik nem irant. Persze vannak kivetelek, de az keves sajnos.:)
2018. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem.
2018. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

attól függ. Mi belekezdtünk úgy egy kapcsolatba, hogy tudtuk, 9 hónap múlva költözök külföldre. Azóta ki is költöztem, és lassan 5 hónapja többé-kevésbé boldogan viseljük a köztünk lévő 1000 km-t. De ehhez hozzátartozik hogy

1. előtte mi voltunk nem távkapcsolatban is

2. a szüleimnek hála megengedhetjük magunknak az 1-2 havonta találkozást

3. mi már a tizenévesség vége felé járunk erősen, én 19, a barátom 18 múlt

4. van rá esély hogy jövőre kiköltözik ő is

2018. jan. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Neked kell érezni, hogy milyen erős alapokon áll a kapcsolatotok. Én 16 voltam mikor megismerkedtem a barátommal aki azóta már a vőlegényem. 3 és fél év után egy éves távkapcsolatba kezdtünk... nagyon nehéz volt, de kibírtuk. Azóta majdnem egy éve, hogy együtt élünk, és boldogok vagyunk. (Több mint 5 éves kapcsolat)

(22L)

2018. jan. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ha ez egyáltalán felmerül kérdésként valamelyik fél részéről, akkor nem.

A vicc jut róla eszembe:

- Drágám, lehoznám neked a csillagokat az égről, bla bla bla

- Akkor átjössz?

- Hülye vagy? Esik az eső!

2018. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Mi barátommal azonnal távkapcsolatban kezdtük, 1éve vagyunk együtt és végre úgy néz ki, fél év múlva összeköltözünk :)

Igen, a távkapcsolat nehéz, nagyon türelmesnek kell lenni és szerelem és teljes őszinteség nélkül nem megy. De ha ezek megvannak, akkor simán :)

17l 19f

2018. febr. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 2 évig voltam távkapcsolatban mert barátomat online ismertem meg, es most mar külföldön lakok vele együtt.. Semmi sem lehetetlen csak mindkét fel legyen biztos a dolgában!!
2018. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!