Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jó ötlet belemenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet belemenni egy távkapcsolatba? 16/F

Figyelt kérdés

Megismerkedtünk a lánnyal,elkezdünk beszélgetni,videochatelni és egyszer felmerült h "légyszi gyere össze velem"erre megirtam neki h tőlem oké.

Ekkor már elkezdtük egymást becézgetni meg szivecskéket küldeni.

Én Pesti vagyok,a csaj meg Szegedi.

Szerintetek?


2018. jan. 12. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első reakcióm az volt (tapasztalatból), hogy ne! Viszont az én első kapcsolatom is ilyen volt (azért sokkal kisebb volt a távolság), és ha akkor valaki ezt mondta volna, háát nem örültem volna neki :D


De te lehet más vagy. Van lehetőséged összejönni itt is valakivel? Vagy volt már kapcsolatod? Ha mindkettőre igen a válasz, akkor én bátran tudom mondani, hogy ne. De bármelyik esetben megérthet egy próbát, viszont annyit tudok mondani (a legnagyobb jószándékkal), hogy óvatosan, és nem feltétlen lesz ez életetek leghosszabb kapcsolata. (A lány kora is fontos lehet, ezt ha jól látom, kihagytad.)

2018. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne,azt ne. A távkapcsolat tönkretesz,nekem is volt.
2018. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A lány 2 hónappal idősebb nálam,és igen volt már kapcsolatom.
2018. jan. 13. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet egy távkapcsolat. De ha szeretitek egymást próbáljátok meg és bízzatok egymásban. Lehet hamar vége lesz de lehet sokáig fog tartani ez csak rajtatok múlik.
2018. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Teljes mértékben rajtatok függ. Nem a távolság teszi tönkre azokat a kapcsolatokat, amik tönkrementek. Ha összeilletek és szeretitek egymást, akkor ez is ugyanolyan, mint egy olyan kapcsolat, ahol mindketten egy városban éltek :D

Sok türelem, megértés, teljes fokú őszinteség és hűség meg soksok szeretet kell :) nem könnyű, de simán lehetséges :D

1éve vagyok távkapcsolatban, pécs-pest táv. kb 3óra

2018. febr. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!