Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehet az, hogy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy ilyen hosszan kitartanak egymás mellett?

Figyelt kérdés

A húgom 12 éves volt mikor összejött a barátjával, a barátja pedig 14. Mind a kettőjüknek első kapcsolata. Most a húgom 21 éves, a barátja pedig 23. Sohasem szakítottak, nem is nagyon veszekedtek. Amióta összejöttek a húgomon az látszik hogy borzasztóan szerelmes, és a fiún is. Nagyon rendes, odaadó srác. De mégis furcsálom, hogy egyikük sem vágyott több tapasztalatra, más emberekre. Múlt héten megkérte a kezét a barátja, és azóta még boldogabb mint valaha, kérdés nélkül igent mondott.


Hogy lehet az, hogy valaki(K) ennyire szerencsések elsőre a szerelemben? Félre értés ne essék, nem féltékeny vagyok, de hiába volt több fiú az életemben, mindben csalódnom kellett.


2018. jan. 21. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre nincs magyarázat, egyszerűen annyira jól megvannak, hogy nem szeretnének mást. Ritja az ilyen, de szerintem jó látni :D
2018. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Borzasztóan szerencsés a húgod :(
2018. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ami biztos ritka az ilyen,szerencsès hugod van hogy egy ilyen pàrt talàlt magànak,akivel ennyi èven àt kitartottak,kitartnak egymàs melett.Ès hogy lehetsèges?hàt ilyen egy igazi szèp szerelem.
2018. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
19 evesen ossze jottem egy 15 eves lannyal , majd 21 evesen szakitott velem..
2018. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontoz le fereg!
2018. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!