Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Segitenetek? Hogy minlessz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenetek? Hogy minlessz?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel 5. Napja beszélünk messengeren. Az a hejzet hogy már én sem tudom valahogy ratertunk arra a temara hogy járás, kpacsolat. Na szoval igen és mondta hogy van nála esélyem meg hogy végülis szép vagyok na szoval azt mondta van nala eselyem es hogy jovoheten eldonti hogy mi lessz es tobbszor elismeteli h cuki vagyok meg szep es h van eselyem meg sziveket kuld mg ilyen szivecskes dolgokat. Meg estnekent irja hogy: szioka joejt szep almokat puszika. Es minden nap talalkozunk nez es mikor talizunk es mikor megy el akkor mindig megolel es folyton.mosolyog.. segítsetek. Segitsetek h mi legyen vagy lessz? Koszi norm valaszokat..

2018. jan. 23. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek alapján jó eséllyel össze fogtok jönni csak a fiú bizonytalan magában és kell egy kis idő, hogy elhatározza magát és belevágjatok. Az, hogy utána mi lesz az már csak rajtatok múlik. Remélhetőleg boldogok lesztek együtt.

Ha véletlen nem a kérdésre válaszoltam akkor elnézést. Számomra picit követhetetlen volt a kérdés. Ez esetben szívesen válaszolok újra.

2018. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát bocs, de nekem ilyen helyesírással biztos nem kellenél. Előbb kényeztetném orálisan Vlagyimir Putyint, minthogy veled összejöjjek.
2018. jan. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kertem a velemenyed kocc van a k** any***ba
2018. jan. 24. 06:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!