Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lányok miért szeretnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretnek inkább olyan fiúval kikezdeni aki kapcsolatban van, mint aki szingli?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak a mai lányoknál van így. A nők általában azt szeretik egy férfiban, ha elérhetetlen, vagy annak tűnik. Ha egy férfi párkapcsolatban van akkor a hölgy azt látja, hogy a fiú boldog és nincs szüksége külső támogatásra ezért a férfi önbizalma is nagyobb lesz és ez is elég vonzó dolog.
2018. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lánynak nem maga a fiú kell, hanem egyszerűen bántja az önbecsülésüket, ha egy fiúnak más kell, nem ők még akkor is, ha az adott fiú nem tetszik nekik. Leginkább a plázacicák ilyenek, ha egy fiú összejön egy átlagos lánnyal, mindjárt rányomulnak a fiúra még ha eddig nem is vették egyáltalán észre, mert úgy gondolják, hogy csak ők lehetnek jó nők, az átlagosak nem. Az én barátommal is ezt csinálta egy plázacica. Amíg össze nem jöttünk hozzá sem szólt még a köszönését sem fogadta, aztán meg már mindjárt drágámnak nevezte meg hívogatta, hogy menjen vele beszélgetni meg szivecskéket küldözgetett neki, közben meg engem kritizált, hogy hogy nézek ki meg azt mondogatta, hogy nem szeretem igazán, mert már ennyi meg annyi idő járás után bizonyos dolgokat már meg kellett volna adnom neki, ő bezzeg már rég megadná. Persze nem vált be a próbálkozása, de az érettségi bankettig nem adta fel, hogy bebizonyítsa, hogy ő jobb nő, mint én. Mindezt amellett, hogy ráadásul neki is volt barátja!
2018. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!