Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy az emberek ennyi mindent elnéznek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A környezetemben is ezt tapasztalom, de neten is amiket olvasok, a teljesség igénye nélkül: bunkóság, megalázás, akár bántalmazás, megcsalás, lekezelés, semlegesség, érdektelenség, érzelmi zsarolás stb.

És mindre az a válasz, hogy jajj hát ő szeret, csak ilyen.

WTF?!

Akkor ezek szerint én vagyok csak ekkora balfék, hogy engem simán kidobtak ha lekezelően viselkedtem, vagy csak szimplán benyögték, hogy bocs nem az vagy akibe beleszerettem, úgy hogy éveket voltunk együtt?

Azóta már fordítottam, és a legutóbbi barátnőmet én dobtam ki, pont ezzel, hogy úgy érzem sosem tudok neki elég jót tenni, és folyamatosan lenéz, amire nekem nincs szükségem.

És persze megint én voltam a bunkó f/*/sz.

De komolyan, huszas éveim közepén járok, ez nem a megalkuvás időszak, sem nekem sem senki másnak. Mégis kínlódnak az emberek egy kapcsolatban, mintsem kilépnének.

miért?

Persze lehet szeretni, kell is komprumisszumokat kötni stb, de nem minden áron, és nem csak azért, hogy jujj legyen valakim, mert nem akarok egyedül lenni. De egyébként meg tök szánalmasak a szinglik, és lenézik mindet.



2017. nov. 24. 08:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Most jobban érzed magad?
2017. nov. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Ilyesmiket a nőknek néznek el, mert nagy az igény rájuk, vagy elnézik, vagy nincs nő... Férfinak sokkal ritkábban nézik el, hiszen a nők sokkal könnyebben találnak másik férfit.
2017. nov. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nem értek egyet!

Van pár nő ismerősöm aki szintén ilyen kapcsolatban van!

Ezeket a példákat onnan hoztam.

2017. nov. 24. 09:05
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Az elején kell már tisztázni a csajokkal, hogy hol a helyük. Az nem jó ha menet közben változol cuki jófiúból bunkóvá, mert az rettentően zavarhatja a másikat, mert hogy "nem ilyen lovat akart", meg "hű de kinyílt a csipája", meg "de megváltozott a hátrányára". De ha az elején úgy áll fel a rendszer, hogy a férfi van felül, a nő pedig alárendelt, nem durva, bunkó módon, de határozottan éreztetve, akkor azt a legtöbb nő örömmel fogja elfogadni, és kicsi az esély hogy lelép. De ha túl jó vagy hozzájuk az elejétől fogva, akkor nem fognak tisztelni, sőt inkább egyfajta értéktelen baleknak fognak tekinteni, akit bármikor ki lehet kukázni, ha úgy alakul.
2017. nov. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ez oké, de bunkóságra, lekezelőségre, de még érces humorra sem vágynak a nők randin pl.
2017. nov. 24. 09:20
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

"ez oké, de bunkóságra, lekezelőségre, de még érces humorra sem vágynak a nők randin pl."


Kérdező, olvasd el még egyszer figyelmesen, amit 4-es írt.

Nem bunkóságról, hanem határozottságról van szó.


Az eredeti kérdésedre meg az a válasz, hogy ezek az emberek vagy igénytelenek (jó az is ami van, még ha szar is) vagy nagyon félnek a magánytól. A megalkuvás nem korfüggő.

2017. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Mert az értelmi és/ vagy érzelmi intelligenciájuk ennyire elég.
2017. nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert attól függetlenül, hogy ilyet tesz valaki az emberrel, a szeretet, szerelem nem huny ki hirtelen. Az ember Bizik benne valahol, hogy a másik tanul a hibájából, változtat és javit a helyzeten, a kapcsolaton.
2017. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem, miért kell a saját esetedet párhuzamba vonjad velük, talán majd te is találsz valakit, aki minden hibáddal együtt szeret, de nem ezekbõl az emberekbõl kell példázodni, hogy “ha õk együtt vannak, engem miért nem tartottak meg?”. Ég és föld különbség van 1-1 ember, vagy párkapcsolati szokások közt. A leírásodról nehezen lehetett eldönteni, hogy sajnálod, vagy irigyled ezeket az embereket..

Miért kell azon leakadni, hogy téged más okokból dobtak, vagy mi olyan nagy büszkeség abban, hogy te dobtál valakit?


Én inkább örülök, hogy egyedül vagyok és nem egy bunkóval, elhiszem, hogy vannak emberek, akik ragaszkodnak, és fontos nekik, hogy valaki sok ideig mellettük legyen, hogy alaposan kiismerjék, én meg csak pár hetes kapcsolatokhoz szoktam, ez van.

2017. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Én sokmindent elnéztem a kapcsolatomban. Első szerelem volt mindkettőnek részéről, és bennem valószínűleg emiatt alakult ki ekkora ragaszkodás és szeretet. Az első 3 év (a közel 4,5-ből, amíg együtt voltunk) szinte tökéletes volt. Voltak ugyan kisebb viták, de hogy min vesztünk össze, már nem is tudom. Aztán idővel minden megváltozott. Az exem bunkó lett, többször sírva jöttem haza. De annyira szerettem, hogy bíztam a változásban. Ezt sokszor megbeszéltük, és utólag ő sem tudta, mi miatt viselkedett így. Egy darabig minden jó volt. Aztán szakított. Utána újra össze akart jönni velem, mert azt mondta, rájött, hogy hülyeséget csinált. De képtelen lennék vele újra egy párt alkotni. Már sajnos kiábrándultam belőle.

21N

2017. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!