Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzem magam gáznak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam gáznak?

Figyelt kérdés
Az van hogy 16 éves vagyok és még sose volt senkim,és ez úgy még annyira nem zavar de még első csókom se volt,és ez az ami tökre aggasztó,tudom hogy nem kéne gáznak éreznem magamat de akkor is,általában már 14-15 évesen elveszítik a szüzességüket én meg még csokolozni se csokoloztam,pedig sokan mondják hogy tök szép vagyok meg minden,ugye nem csak velem van ez?

2018. jan. 30. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csak veled van ez. Nekem volt olyan fiú is akivel csókolozhattam volna meg van is de még se történt meg. Pedig ennyi idős korban szerintem már szinte mindenki csókolozott.

15/l

2018. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy gáz. Beteg dolog 14 évesen elveszteni a szüzességet. Én 20 éves vagyok, szűz, még nem csókolóztam, bár már udvaroltak nekem fiúk. Egyszerűen még nem találtam meg azt, akivel úgy érzem, hogy az lenne az igazi. Szóval csak lazán, van időd, nem kell kiélni magad tizenévesen. 20/l
2018. jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 12-13 évesen 4 barátnőm volt. Mind 1-2 hetes dolog. Azután semmi. 19 évesen lett egy barátnőm, akivel csókolóztam, le is feküdtem, azóta 21 vagyok és már 3 csaj volt meg és 4-el csókolóztam.
2018. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy rengetegen vannak, akiknek húszon felül sem volt még kapcsolatuk, úgyhogy nem vagy egyedül ezzel. Én úgy gondolom, hogy sosem késő "bekapcsolódni" ezekbe a dolgokba, nem jó az, ha sietteted. Majd akkor lesz első csókod, ha megtalál a szerelem, felesleges ezen rugóznod. Egyáltalán nem kötelező ilyen hamar párt találni, egyszer mindennek eljön az ideje, csak türelmesnek kell lenni. Sőt, ha ez megnyugtat, nekem sem volt még semmi ilyenben részem, de nem is érzem szükségét. :) 16/L
2018. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!