Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nagyon gáznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon gáznak érzem magam a kapcsolatomban, de ha megváltoznék boldogtalan lennék?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok az a fajta csaj, aki azt mondja a párjának hogy nyugodtan menj csak sörözni a haverjaiddal, vagy a lány barátaiddal ide oda. Én az a fajta vagyok aki ha teheti akkor a párjával van. És ez a mostani kapcsolatomban nem is gáz mert a barátom nagyon antiszociális és sokkal szívesebben ül itthon velem mint hogy bárhova elmenjen. De a gond ott kezdődik hogy túlságosan megszoktam hogy csak én vagyok neki, és ha van valaki más is. pl egy csaj haver akkor már tiszta ideg leszek. Először nem szóltam, utána csak néha hogy zavar, és ő bárkivel megszűntette a kapcsolatot hogy boldoggá tegyen. (úgy hogy nem én kértem rá, én csak meg akartam beszélni a dolgokat) Most viszont már ott tartok, hogy szinte elvárom hogy hozzá se szóljon más lányokhoz. Megőrít az a gondolat, hogy más lány is örömet lel a társaságába, esetleg túl közeli viszonyba kerülnek vagy mit tudom én. Aki nagyon antiszoc az hamar ragaszkodni tud valakihez. És lehet hogy csak barátságból de akkor se akarom hogy fontos legyen neki egy csaj rajtam kívül. Én ezt elmondtam neki szépen nyugodtan és azt mondta egyáltalán nem érdekli semmilyen csaj rajtam kívül és így szeret ahogy vagyok, de közben tudom hogy nagyon gáz amit csinálok. És folyton a fejemfölé tornyosul az a gondolat, hogy ezzel fogom elrontani a kapcsolatunkat. Pedig imádom őt. És vele akarok élni. Eddig is minden tökéletes volt. Soha sem veszekedtünk még. És minden nap el is mondja és be is bizonyítja hogy én vagyok a mindene, de valyon meddig fogja tűrni hogy ilyen vagyok. 2 éve vagyunk együtt és egy éve költöztünk össze. Nem tudom, hogyan tudnék változtatni ezen az egészen mert kb. az életkedvem is elmegy ha belegondolok hogy bárhova elengedem egy másik csajjal. :S

22/L


2015. dec. 23. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
féltés+féltékenység
2015. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg néhány éven belül ez változni fog, ha nem, akkor nagy a baj.
2015. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha bármikor felmerül benned, hogy egy másik csajhoz jobban kötődik, mint hozzád, csak emlékeztesd magad azokra a dolgokra, amiket a te kedvedért tett. Nekem nagyon nehéz beleképzelnem magam a helyzetedbe. Mindkettőtökébe. Megőrülnék egy ilyen kapcsolatban, az biztos. De ha ő ezzel együtt is ennyire szeret, akkor igazán semmi okod féltékenynek lenni. Az, hogy egy lánnyal mély baráti viszonya van, még nem jelenti azt, hogy te kevesebb lettél a szemében. Egyetlen ember nem képes kielégíteni egy másik összes lelki szükségletét, remélem ezzel tisztában vagy. Így nem is egészséges ez a túlzott féltékenység. Ha más nem, legalább a fiú barátaival engedd szórakozni.

Az én barátomnak rengeteg lány barátja van (igaz, fiúból is sok van, de ő ilyen hiperszociális), mert egyszerűen velük könnyebben kerül egy hullámhosszra. Eddig egyiknél se merült fel a megcsalás esélye. Gondolkodj el rajta, mennyit ér neked a barátod. Fektess belé annyi bizalmat, mert a bizalmat semmi nem pótolhatja. Mindketten jobban, szabadabbnak fogjátok érezni magatokat. Csak idő kérdése és megszokod, hogy vannak rajtad kívül más emberek is az életében. Ne legyél önző, mert az egy idő után elnyomja a szeretetet.

2015. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!