Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy reagáltatok volna, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltatok volna, ha a volt pasitok ezt tette volna?

Figyelt kérdés

Tehát szakittunk, de igazából még mindig van valami köztünk és lassan ennek egy éve.


Igazi se veled se nélküled kapcsolat volt, és még mindig az pedig már együtt sem vagyunk.


Tehát szerintem megcsalt amikor vele voltam egy lánnyal ő végig azt mondta hogy ez rohadtúl nem igaz csak féltékennyé akart tenni stb stb tipikus.

Közben most egy nagy szünet után újra beszéltünk aztán szépen lassan kiderült, hogy egy csomó k**val kavargatott az ő elmondása szerint egyikkel sem feküdt le na de mindegy.



Közben én is voltam mással, de akkor is ő hiányzott nekem..és újra beszéltünk kb 2 hétig (nálunk ez a szokás)


Elmondtam mindennek én sem vagyok szent tényleg ott aláztam ahol csak amivel csak tudtam minden bele tartozik de megérdemelte...azt hiszi ő a császár mindenkit büntetlenül alázhat ő az"atyaúristen" éppen ezért a farkát is megszóltam arra nagyon érzékeny (pedig semmi bajom nem volt vele).


Erre meg küldött egy képet amin egy csajjal akit ismerek smárol.



Mégis miért megy ez köztünk??


Utána letiltoltattam, de egyébként ha nem én teszem ő teszi és mindig ez van....


Közben ő "halálosan szerelmes belém, és én vagyok a hülye hogy nem fogom fel" mindig ez a szöveg. Viszont aki szeret az nem viselkedik igy szerintem.



Elhivott, hogy csak szex legyen köztünk mert egyébként velem nem akar és nem is tud együtt lenni viszont testileg vonzódik hozzám nagyon+szereti is amilyen vagyok de csak idézem "rövid távon".


Szóval ez megy már nagyon hosszú ideje, igazából ő sem tudott még túl lépni rajtam LÁTOM hiába tagadja, sokszor iszik, verekszik kivan fordulva magából azóta..meg én se igazából nélküle.


te hogyan reagáltál volna, hogy láttad volna helyesnek?


19l 25f


2018. jan. 30. 17:15
 1/5 anonim válasza:

Én biztos nem maradnék ilyen kapcsolatba, kiraktam volna mint macskát..

Lehet én látom rosszul, de nem illetek össze, igazából ilyen viselkedéssel senkihez se illetek.. szóval mégis csak jobb ha együtt vagytok.

De most komolyan, ő megcsal.. te megcsalod és még bele is tiporsz a lelkébe, utána ő a tidébe és még akarsz tőle valami? Ez nem oké

2018. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát én is letiltottam volna és hagynám a francbaba, de azért mégis gondoskodnék arról, hogy ő is kapjon rólam olyan képeket ahol egy másik sráccal smárolok, had egye csak a méreg :) Nem beszélve arról, hogy mindenhogy mutatnám, hogy túl vagyok rajta és instagramra vagy facebookra ahol ismerősöm és tudom, hogy lát kihívó képeket osztanék meg. De ez csak én vagyok :D Szeretek bosszút állni. Illetve olyan vagyok velük amilyenek ők velem.
2018. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
#2 Ha jól értelmeztem, akkor volt együtt valaki mással, amikor már szakítottak, nem?!
2018. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem beszélnék vele onnantól, hogy szakítottunk. Volt annak oka.
2018. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első amugy mar mi közössen is beszéltünk arról, higy senkihez nem illunk szoval ebben van valami
2018. jan. 30. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!