Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez mi? Tetszem nekik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi? Tetszem nekik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azért kérem segitségeteket, mert az osztályban van két srác, akikről sejtem, hogy tetszem nekik. Mind a kettőjükkek volt szerencsém egy padban ülni, és ez által meg tudtam őket figyelni. Az egyik nagyon furcsa, azt szeretné elhitetni velem, hogy utál, viszont minden barátnőmtől azt hallom vissza, hogy tetszem neki. A másik sokkal másabb. Nagyon sokáig figyeltem, mert nem igazán bízik meg senkiben. Viszont nagyon jól néz ki. Egy problémám van, hogy olyannal barátkozik, aki engem nem bír.

De térjünk vissza rá. Amikor megfigyeltem, akkor nagyon kedves, vicces volt velem. Egyáltalán nem az a bunkó. Amikor rám nézett, valami féle zavarba jött. Elkapkodta a szemét. Felém fordította a lábát, ha beszéltünk, ha nem. Mindig valahogy megtalálta azt a pontot, amikor meg tudott érinteni. A másik oldalamon ülő csajhoz soha nem szólt hozzá, csak hozzám. Valamikor beszélgettünk, és megkérdezte kit nem bírok, én elmondtam. Másnap megmutatta, hogy úgymond őt „nem érdekli” a csaj. Nagyon durván beszólt neki, az óta nem beszélnek.

Ti mit gondoltok erről? Létszi, hasznos dolgokat! Köszönöm :)



2018. jan. 31. 19:00
 1/2 anonim válasza:
A másodiknak tuti tetszel, az nagyon árulkodó jel, ha sokszor hozzád ér, meg sokat beszélgettek. Ha csak simán beszélgetnétek az nem lenne "más" de így sztem biztos :)
2018. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
De amúgy az első srácban is biztos vagyok..Tipikus: neked azt mutatja hogy nem kedvel, mert be van szarva hogy mi lesz ha megtudod, de ha nem tetszenél neki akkor vajon miért hallod vissza h tetszel neki...
2018. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!