Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon tetszem nekik? Két tűz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem nekik? Két tűz között állok!

Figyelt kérdés

Szeretném ha segitenétek! Van két srác, mind a ketten bejönnek, és szerintem nekik is, nem tudom... Az egyik sráccal egy osztályba járok (8.-os vagyok) a másikkal meg egy éffolyamba. Az egyikkel az utóbbi időben jóban lettünk, és amikor órán odafordulok hozzá és szinte mindig találkozik a tekintetünk, meg néha össze szokta borzolni a hajam.


A másik fiuval meg minden szünetben találkozok, mert az osztálytársnöm unokatesoja. Ezért szinte mindig az én osztályommal lóg. Ő piszkálni szokott engem,mármint böködi a hasam, beszologat, és mindig zavarba hoz.


Amugy megjegyzem, mind a ketten nagyon hejesek, jo sportolok, és jo tanulok. Légyszi segítsetek!!! Nem tudom mit tegyek!!! Vajon tetszem nekik???


2016. dec. 10. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Helyesek, jo sportolok, jo tanulok...

Probald oket megismerni jobban, es dontson a szemelyiseg

2016. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy szimpatikusnak tart mindkettő (csak máshogy mutatják ki), de hogy mint lány mennyire tetszel nekik, azt mi nem tudhatjuk.

Barátkozz mindkettővel, aztán vagy valamelyikről lebeszéled magad, vagy ha nem, akkor az egyik gyorsabb lesz...

2016. dec. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# már jol, és rég is ismerem őket, csak egyszerűen mind a ketten tetszenek, és egy barátságot se szeretnék elveszíteni e miatt.

2# remélem igazad lessz, és meg előz valamelyik srác engem, és nem nekem kell elöbb választani közülük.

2016. dec. 11. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!