Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha az egyik srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az egyik srác azt hiszi, hogy nyomulok a barátnőjére?

Figyelt kérdés
Erről tényleg szó sincs, egyáltalán nem is jön be a csaj. Viszont ugyanabban az angol csoportban vagyunk, és ő az egyetlen, akit már régebb óta ismerek, és néha odaül mellém, és beszélgetünk. De nem csak velem szokott, van még pár srác akikkel jóban van, de nem flörtöl egyáltalán, meg nem is kezd ki senkivel, egyszerűen csak jófej attól még, hogy párkapcsolatban van. Viszont a többiek elkezdték terjeszteni rólunk, hogy több van köztünk, és természetesen a csaj barátja is megtudta. Hiába mondtam el neki is, hogy egyáltalán nem érdekel a lány, és még barátok is se vagyunk, nem tudja elfogadni, hogy nincs köztünk semmi. Szerintetek ilyenkor mit lehet tenni?😅 18 éves vagyok
2018. febr. 1. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Dőlj hátra és mosolyogj!


A srácnak annál rosszabb, minél többször bizonygatod neki, hogy ,,dehát nincs köztünk semmi" hiszen minél vehemensebben ugrabugrálsz annál inkább van rejtegetnivalód és annál kevésbé hinném el én is.


A szerelem öli a gyanút, viszont a gyanú viszont a szerelmet. Ameddig nem vagy ,,piszkos" ne törődj vele, boxolják le ők ketten, ne akarj beleszólni.


Remélem segítettem. :)

2018. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kétszer írtam a viszontat 12 óráztam ma nézd el :D
2018. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!