Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Téged mennyire idegesítene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged mennyire idegesítene fel, ha a csajod egy másik srácot így poénból megcsiklandozna? Közös barátunk a srác, és nem a hátam mögött történt az eset, de eléggé felütötte a fejét nálam a féltékenység.

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Poénból... Akkor mi a kérdés?!


Az én barátnőmnek van egy nagyon jó barátja, egyben osztálytársa is immáron 10. éve... Öleléssel búcsúznak, és jól kijönnek. Alapból nekem ezzel nincs sose bajom, előttem is megölelik egymást, nincs ebben semmi, bízok a barátnőmben. Néha ha rosszabb napom van, vagy nagyon hiányzik, és pont eszembejut akkor kiveri a biztit a fejemben, álltalában nem szólok, múltkor szóltam úgy kellett le is lettem cseszve, jogosan... Ugyanis tudja, hogy bízok benne, és tudom jól, hogy haverok és nagyon nem az a fajta lány. Akkor meg minek kell pattognom?


Hagyd élni, van élete rajtad kívül is.

2018. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti legfőképp, hogy nem érzed magad hozzávalónak, nem érzed jónak magad, úgy érzed, hogy te nem tudsz neki valamit megadni, hogy kevés vagy. Ha csak poénból van akkor én nem fogok ezen balhézni. Neked se kéne ezen féltékenykedni.. főleg, ha közös barátról van szó.
2018. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem problémázna, hogy egy másik csaj engem csiklandgat, akkor semmit.
nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!