Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Már nem tudom.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már nem tudom.

Figyelt kérdés
A barátommal 6 hónapja együtt vagyok, de most minden kavarog bennem.. Elősször is nagyon szeretem, de már a szerelem elmúlt, és nem tudom, hogy pezsdítsem fel a kapcsolatot, vagy hogyan kezdjem el másképp szemlélni a dolgokat. Igen 6 hónap az nem elég ahhoz, hogy kiszeressek belőle de sikerült. Szerintem az egyik ok, az az, hogy folyamatosan velem akar lenni. Velem akar lógni és folyton ezzel "zaklat", hogy mikor leszünk már kettesben, mikor alapból is rohadt sokat vagyunk együtt, szerintem naponta, kétnaponta több órán át biztosan.. És mivel itt a suli, itt vannak az edzéseim, nagyon lefáraszt... Én egy olyan ember vagyok akinek kell a tér és a magány mert szeretek magamban elmélyedni. De egyszerűen nem tudok mert ha nincs semmi dolgom folyton vele kell lennem, mert ha nem akkor már a falat kaparja. Nem tudom mihez kezdjek. Az edzéseket is nehezen fogadja el, (heti 2x 1,5 ora) és azt meg biztos, hogy nem fogom egy pasiért sem otthagyni.. És folyamatosan elvárja, hogy X időn belül (legyen az 2 óra) írjak neki vissza. Ha bealszok, és megnyitom a Messengert akkor telehalmoz üzenetekkel, és ezt nem szeretem, mert túlságosan bezárva érzem magam. Tehát összegezve, mások az igényeink, neki szinte élete sincs rajtam kívül, nekem meg kell a tér... Mit tehetek? Hogyan magyarázzam meg neki? Változni nemtudom, hogy képes e..

2018. febr. 5. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress neki valami elfoglaltságot, mutasd be a barátaidnak. Illetve mondd el ugyanezeket a dolgokat neki is. Ha nem érti meg, akkor az utatok inkább váljon el. Így legalább elgondolkozhat hogy mit is rontott el, te neked meg egy kicsi nyugid lesz.
2018. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy hogy érzed magad ettől az egésztől, és hogy annyira megfojt a szeretetével, hogy attól félsz nem tudsz így vele maradni. Hátha észbe kap.

Egy jó kapcsolat alapja a kommunikáció.

2018. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menekülj amilyen gyorsan csak tudsz. Nekem is ez volt az exemmel nagyon sokat akart együtt lenni mondtam nekem kell szabadidő. Nem adott így véget vetettem a 2 éves kapcsolatomnak mert megőrültem a sok együtlét miatt.
2018. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt írtad már nem vagy szerelmes. Szerintem ez jelen esetben elég ahhoz hogy szakíts.

Házasoknak akik már rég óta együtt vannak az megint más de 6 hónap alatt.

A masik pedig ha nem akarsz szakítani akkor valahogy meg kell vele értetned ezt.

Erről eszembe jutnak azok a "jarnátok-e olyannal akinek nincs élete/baratai". Na hát én ezért nem. Én olyan vagyok mint te kérdező és én se tudnám ezt elviselni.

És akkor csak az marad hogy vagy megérteted vele, vagy szakítasz ha nem megy vagy bennemaradsz egy rossz kapcsolatban addig amíg meg nem őrülsz.

2018. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!