Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, lányok, nektek hány év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, nektek hány év a maximum korkülönbség? Lányok járnátok fitatalabb fiúval?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek a felnőtt-gyerek párkapcsolatról? Tud működni? Vannak köztetek akik lenézik?

2018. febr. 6. 16:40
 1/8 October15 ***** válasza:
26%

A felnőtt-gyerek párkapcsolatról az a véleményem, hogy qrvára törvénytelen. :D Ha az idősebb 18 alatti akkor 12 ha afölötti akkor 14 a beleegyezési korhatár. Ne kérdezd, hogy az idióta magyar jogrend miért hiszi azt, hogy egy 12 éves eltudja dönteni azt, hogy egy 17 évessel lefekszik de azt nem, hogy egy 19 évessel lefeküdjön-e.. :D Amúgy m1 is mert a valóságban azt sem tudják eldönteni, hogy tejet kér-e vagy kakaót.. erre a legjobb példa amúgy ez a témakör. :D


Ha arra gondolsz, hogy ilyen tizen 15+ csajok "párkapcsolatban" vannak 23+ forma csávókkal akkor hát.. qrva gáz. :D

-Biztos van olyan 15 év körüli lány akinek a személyiségét kifejezetten aranyosnak találnám.

-Olyan meg pláne van akit vonzónak találhatok.

-Akár még olyan is lehet aki valamivel le tud nyűgözni, mármint ha anno tizen évesen le tudott kötni az, hogy fest, énekel, hangszeren játszik, táncol vagy bármi hasonló kinda kratív dolgot csinál vagy csak szimplán intelligens akkor valszeg most is ezt a hatást érné el.

-DE kizárt, hogy legyen olyan aki azon a személyiségfejlődési szinten áll amivel én már eltudnám képzelni, hogy fenntartható, még inkább elkezdhető legyen egy egyenlő felek közötti párkapcsolat.


Következtetés: Aki 23+ évesen egyenrangúnak tekinti magát ilyen-olyan okoknál fogva egy 15 éves lánnyal az szimplán qrva hülye, irány a meki vagy a tesco. :D


25F

2018. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 KapiBogi válasza:
Figyelj, szerintem ha 1, max . 2 évvel fiatalabb a srác az szerintem nem gáz. Van olyab osztálytársam aki egy 1 évvel fiatabb sráccal volt együtt.
2018. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
minuszba 2, pluszba 3-4 év, 19F
2018. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 October15 ***** válasza:
34%
2.: Olvasd el a "kisbetűs részt", ha a kérdező minimálisan is tud fogalmazni akkor bizony nem ez itt a probléma. :D Legalábbis nálam a gyerek az nem mondjuk 16 a felnőtt meg nem 18. :D
2018. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az a k.va gáz, hogy random elitélünk embereket az életkoruk alapján.


Egy éretlen 23+os és egy érett 16+os miért is ne lehetne teljesen partnere egymásnak. Egy épelméjű ember akárhányéves megadja a tiszteletet a másiknak. Kettő azonos korú ember között is lehet egyenlőtlen a párkapcsolat és nagykorkülömbség mellett is lehetnek egyenlőfelek.


Ahol a nő nem dolgozok mert a férj jövedelméből kijönnek az is k.va gáz ? Sőt ott vannak pl. a papucs férfiak.


Még nem töltöttem be a 16-ot amikor összejöttem a 29 éves barátommal. Jelenleg 30 éves vagyok, hozzámentem és van egy édes kis 3 éves kislányunk. Senki nem mondta, hogy k.va gázak vagyunk.


Sajnálom szegény mai lányokat, ha már a 25 éves korosztály is ennyire begyepesedett hulladék (tisztelet a kivételnek).

2018. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen csak isősebb fiúkkal tudom elképzelni magam. Max korkülönbség 5 nagyon max 6 év.
2018. febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen legalább 14... 37/F
2018. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

16 általában az alsó határ nálam, de személyiségtől és egyebektől függően néha lemegy 14-re.

29f

2018. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!