Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Nektek mennyit számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyit számít a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem,hogy ha nem számít,akkor miért nem,és ha igen,akkor miért?Illetve ha számít,akkor minimum-maximum hány év különbség?Főleg tizenévesekre vagyok kíváncsi,de idősebb is írhat! :)

2015. szept. 4. 21:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos különbség nem számít. Most 1-5 évig gondolok. De mondjuk 15 év már "kicsit" sok. :D
2015. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz én csak 12 éves vagyok,de gondoltam válaszolok..nekem (most még) maximum 2 év,minimum 1..

Nekem igen is számít,idősebbeknél gyereknek érzem magam valahogy...

2015. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
53%

bár 15 éves vagyok, valahogy még se tudnám elképzelni magam egy velem egykorú mellett. több esélye van annak, aki minimum 1 évvel nagyobb nálam. viszont 19 évessel már nem jönnék össze. :)

L

2015. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
*Kettes vagyok,14 éves :D (nem 12..)
2015. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
En 13 vagyok es szerintem maximum 3 évvel idősebb fiúval jonnek ossze vagy velem egykoruval. De aki most tetszik a az 1 hónappal fiatalabb nalam, csak korán érő típus :D. Ha nalam lényegesen fiatalabb a fiú az nem jo, mert meg nagyon gyerekesek. Ha meg tobb, mint 3 évvel idősebb, akkor meg tul nagy hozzam (vagy én vagyok hozza tul kicsi :D)
2015. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
En 17 vagyok. Velem egykoruval nem tudnek osszejonni, nekem kell, hogy a srac kicsit idosebb legyen (kb. 19-24). Ennek oka hogy, ha egy srac nalam fiatalabb (v. annak nez ki) en onkentelenul atvaltok "anya uzemmodban".
2015. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Jövő hónapban leszek 16 éves. 19 évessel még összejönnék, bár már lehet, hogy ő is mást vár egy kapcsolattól, ha érted mire gondolok :)
2015. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Nekem nem nagyon számít,mert sokszor csalóka..tehát hiába fiatalabb vagy idősebb,a kor csak egy szám,és lehet,hogy a viselkedése sokkal érettebb,vagy gyerekesebb.

Nálam nagyon ne legyen idősebb,de ha muszáj,akkor max.1 évvel,és fiatalabb meg lehet kb. 2-3 évvel.

Nekem valahogy a fiatalabbak jobban tetszenek,az idősebbek között kicsinek,gyerekesebbnek érzem magam sokkal,és a 2 évvel fiatalabbak meg hasonló gondolkodásúak,hisz az a 2 év sokszor nem számít,illetve inkább ők a korosztályom.

Sajnos sokan akarnak ilyen tizenéves gyerekkorban felnőni,és játsszák a nagylányt meg nagyfiút..pedig inkább ki kéne élvezni a gyerekkort,és a saját korosztályból választani(már ha egyáltalán akarsz magadnak barátot/barátnőt,hisz ennyi idősen még általában nagyon nem érettek rá a gyerekek).Szóval nekem nem igazán számít,ha meg fog benne valami,akkor nem érdekel,hogy hány éves..bár nyilván mindenki álmodozik egy kapcsolatról,de őszintén szólva még én sem érzem magamat érettnek rá.. :/

2015. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

#2-es:Nem baj,hogy csak 14 vagy,mert pont ez a korosztály az,akitől most várom a kérdéseket..tehát 10-20-ig bárki :D

Amúgy azt nem írtam oda,hogy maximum alatt azt értem,hogy mennyivel lehet idősebb,minimium alatt meg,hogy mennyivel fiatalabb.Tudom,nem volt teljesen érthető.. :D

2015. szept. 4. 21:44
 10/34 anonim ***** válasza:
16 vagyok, fiatalabb nem jöhet szóba, legalább 1 évvel legyen idősebb. A maximum az 20 éves.Már mint 4 évvel idősebb :D
2015. szept. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!