Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm szüleinek vigyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szüleinek vigyek valami ajándékot?

Figyelt kérdés
Amikor náluk vagyok mindig meghívnak ebédelni, meg teljesen kedvesek hozzám.Ezért arra gondoltam hogy vinnék nekik valamit. Én egy borra gondoltam, mik a vélemények ezzel kapcsolatban, jó ötlet lenne?

2018. febr. 12. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a bor jó ötlet.
2018. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mojjo ***** válasza:
Kedves gesztus mindenképpen :)
2018. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha nagykorú vagy, akkor jó a bor, különben lehet nem veszi ki jól magát, hogy kiskorúként alkoholt viszel ajándékba. Egyébként akár bonbon is jó vagy cukrászdából sütemény.
2018. febr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha 14 ev koruli vagy ne vigyel azt, inkabb csak valami csokit. Ha 16-18 akkor szerintem mehet.:)
2018. febr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

17/F vagyok:)

Köszönöm a válaszokat

2018. febr. 13. 06:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorukent bort ne! Visszatetszo lesz a szemukben. Inkabb vigyel a cukraszdabol par sutemenyt.
2018. febr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!