Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Párotok szüleinek/anyósnak,...

Párotok szüleinek/anyósnak, apósnak milyen ajándékot vettetek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Ti külön vesztek a férjeddel ajándékot az ő szüleinek?


Nálunk az én szüleimnek én veszem meg a kettőnk nevében, ő az övéinek szintén a kettőnk nevében. Együtt adjuk.


Egyébként az apósom és az anyósom koncertjegyeket kapnak tőlünk+sógornőméktől közösen, mert elég drágák. Plusz egy kis csoki, anyósom kedvenc pezsgője.

2016. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hat, igazából a párommal csak 3 éve vagyunk együtt.

Barátomra nem nagyon szamithatok igy ajandekozas téren. Ő sem tudja mit vesz a szüleinek...

Parom szuleinek mindenuk meg van, amit szeretnenek azt ev kozben megveszik maguknak.

Szinhazjegy meg hasonlo elmeny ajandekok nekem nagyon tetszenek, de nekik nem. Tavaly szinhaz ajandekutalvanyt kaptak, amit szerintem fel sem hasznaltak..

Én tavaly tőluk egy nike melegito pulcsit kaptam..

2016. dec. 18. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
De nem értem akkor sem. Most akkor te veszed meg a barátod helyett, mert ő lusta a saját szüleinek ajándékot venni (ebben az esetben NEM venném meg helyette, álljon már a sarkára és legyen felnőtt!), vagy te is és ő is vesztek nekik és ő is vesz a te szüleidnek?
2016. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is veszek nekik valamit meg ő is!

Ugyan így az en szüleimnek is.


Ök a testverekkel altalaban kozos ajandekot vesznek a szüleiknek.

En ezert veszek kulon valamit.

2016. dec. 18. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Aprocsagot: pl yves rocher karacsonyi csomag. Esetleg valami kellemes puha teli papucs (women secret), apukanak jominisegu csoki. Stb
2016. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!