Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek egy 17 éves fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 17 éves fiú és egy 15 éves lány között működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mivel egy 17 éves fiúnak esetleg más igényei is lehetnek/vannak, mint egy két évvel fiatalabb lánynak, aki még nem áll készen azokra, illetve a szülei is ellenzik, hogy komolyra forduljon a dolog. Mit gondoltok, működhet ez így?
2018. febr. 15. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán működhet. Én is így vagyok a barátnőmmel.
2018. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán nagy a korkülönbség, hogy az érdeklődési kör annyira más legyen.
2018. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ez még pont az ami belefér.:)
2018. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Működhet, bár a testi kapcsolatot ebben a korban én még nem javaslom. Igen, tudom, hogy ma az a divat, hogy 11-12 évesen már el kell veszteni a szüzességet, de én nem tartom ezt az őrültséget. Ettől függetlenül támogatom a kapcsolatotokat, mivel nem nagy a korkülönbség.
2018. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a 3. kérdésed.
2018. febr. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!