Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok, leírnátok hogy nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, leírnátok hogy nektek milyen lányok jönnek be/MELYIK ÖSSZE ÁLLÍTÁS/?

Figyelt kérdés

HAJ:

a, barna

b, szőke

c, fekete

d, egyéb festett

SZEM:

a, zöld

b, kék

c, barna

d, fekete

ALKAT:

a, 90 60 90

b, nem olyan fontos (de persze az csak jó ha jól néz ki)

MAGASSÁG:

a, magas

b, ne legyen annyira magas (velem egymgas)

c, alacsony

HA VAN MÉG VALAMI AMI ESZETEKBE JUT A ,,TÖKÉLETES NŐ,, HALLATÁN LEHET KIEGÉSZÍTENI (KORT IS ÍRHATTOK)


2018. febr. 19. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:

B),D)

B),D)

Nem tudom mit jelent a 90 60 90, de a vékony alkat tetszik.

Nem tudom milyen magas vagy, a "magas" meg egy relatív adat, számomra az ideál 180 és 170 cm között van.

2018. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leginkább a létező, de olyannal még nem volt kapcsolatom.
2018. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Haj: Szőke

Szem: kék

Alkat: nem tudom mi az a 90 60 90:D de a kondisokat szeretem

Magasság: alacsony

2018. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barna haj, kék szem, nem olyan fontos milyen alkata van, alacsony/ne legyen annyira alacsony közötti állapot, de ha megragad a lány, lehet nálam magasabb is akár. Mondjuk azt nem nagyon tudom elképzelni, 194 vagyok és nem láttam még nálam magasabb csajt, fiút se nagyon :D
2018. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A 90 60 90 azt jelenti hogy csípő bőség 90cm, derék bőség 60cm, mell bőség 90cm.

de örülök hogy nem tudjátok mi ez, mert legalább nem ilyen dolgok fontosak, persze az természetes hogy nem egy fatönkel akarjátok leélni az életeteket.



Nekem piszkos szőke(ombrés stílusú) hajam, kék szemem van,/86, 60, 89/, 167cm körüli vagyok...


NAGYON KÖSZÖNÖM, AZ ADATAIM SZERINT ÉN ,,MEGFELELNÉK,, AZ ELVÁRÁSOKNAK. MOST SZINTE A FELLEGEKBEN JÁROK, MERT NEM HTTEM VOLNA HOGY VAN OLYAN EMBER AKINEK PONT EZEK TETSZENEK.


PERSZE tudom, hogy a belső is számít, de szerintem teljesen rendben van a lelki állapotom. érzékeny és megértő vagyok, néha túlságosan is. szerintem elég szórakoztató vagyok, legalábbis senki nem unatkozik mellettem.


Nektek van valami még ami fontos a külsőn?? (mit néztek meg elősször egy lányon, mi az ami miadt visszafordultok utána az utcán)??

2018. febr. 19. 20:51
 6/7 A kérdező kommentje:

# 1/5

Ki írnád pontosanhogy nálad mit jelent a

B,D

B,D

?????????????!!!!!!!!!!??!!??!!??!


CSAK MERT NEMNAGYON ÉRTEM HOGY AZ UTOLSÓ KÉRDÉSNÉL HOGY LEHET D VÁLASZ MERT NEM IS VOLT OLYAN. XD

2018. febr. 19. 20:57
 7/7 A kérdező kommentje:
ja még azt kihagytam hogy az nálatok nem baj ha kicsit őrült vagyok?ezalatt azt értem hogy vehető vagyok minden baromságra.
2018. febr. 19. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!