Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire állja meg az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire állja meg az az állítás a helyét, hogy a visszafogott lányok a legperverzebbek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos nem tudom mert nem is találkoztam mé igazán perverz lánnyal.

Ám, ha lenne egy voksom azt rájuk tenném a kihívóan viselkedő lányokkal szemben.

2017. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Hallod, tutira. Nekem voltak visszafogott barátnőim, igazi kis kukák voltak társaságban, meg szende szűzt adták, aztán hazamentünk és olyat bäsztunk, hogy remegtek a falak.
2017. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem állja meg, mert nincs összefüggés. Vannak nagyon perverz és zárkózott lányok, de ez csak egy kategória a sokból, és talán azért szinte közmondásos, mert annyira meglepő az ellentét.
2017. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem állja meg, csak ha egy visszafogott lány perverz, akkor nagyobb a kontraszt.


Ha egy hollywoodi színészről, aki mindig jófiút játszik, kiderül, hogy drogozik, csal, nőt ver, hát ezt nem néztük ki belőle, ha egy tetovált, kopasz mindig rosszfiút játszóról derül ki, hogy az árváknak énekel, az is meglep.


Kontraszt.

2017. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Hamu alatt lakik a tűz - tartyaja mondás. :) Belőlem se nézi ki senki, hogy milyen perverz állat vagyok, olyan kimérten és visszafogottan szoktam viselkedni.
2017. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Bár azt is hozzá kell tennem, hogy a férfiak zöme annyi prüdériára nevelt nővel találkozik élete folyamán, hogy már azt is perverzióként élik meg, ha egy nő odaadással leszopja őket.
2017. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Őszintén? Eléggé rozoga lábakon.

Nekem volt olyan barátnőm aki abszolút nem volt visszafogott, nagy szájú és feltűnősködő volt.

És az ágyban olyat nyújtott amit korábban senki más.

Viszont volt ennek az ellentettje is, csendes visszafogott, ő pl. a tipikus fadarab effektust produkálta.

De volt olyan is aki abszolút az ellenpélda volt a fent felsoroltakra.

Szóval így farzsebből általánosítani felesleges, ez egy ostoba sztereotípia hogy a csendes lányok a legvadabbak az ágyban.

2017. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Barátnőm visszafogott és egyáltalán nem perverz.
2017. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Abszolút van benne igazság.
2017. aug. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én is csendes vagyok és sokan arra utalgatnak, hogy biztos vad vagyok az ágyban, mert csendes tóban lapul a béka. Csak kíváncsi voltam másnak mi a véleménye erröl :)

2017. aug. 29. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!