Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek sikerülni fog, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sikerülni fog, és ti örülnétek az alábbiaknak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egy olyan kérdés, hogy mindenkinek a személyisége más, ezért nem is kérdezhetném, hogy sikerül e, de azért, meghallgatnálak titeket is. Szóval a lényeg: 16 éves vagyok, van egy lány, csütörtökönként szoktam látni, de nagyon ritkán, és hát holnapi napot, csütörtököt megoldottam, hogy láthassam őt, szóval elkértem magam utolsó két óráról. Hanem, ő ilyen csendes lány, a buszmegállóba, nyomkodja a telefonját (Nem zavar, nincs ezzel semmi baj, ez csak melléklet) És, én adtam egy zsepit neki a múltkor, azt mondta, hogy köszi szépen, addig is láttam, igaz, de akkor egy kicsit megtetszett. Lehet, hülyeség, de én azt szeretném, hogy hideg idő legyen, hogy adhassak neki zsepit, beszélgethessek vele, mert nagyon szimpatikus, és törődhessek vele, figyelhessek rá, a figyelem sokaknak számít szerintem. A lány életkorát nemtudom, de úgy, 2 fejjel alacsonyabb nálam, ami nálam semmit se jelent, mivel nem a külsejét szeretem, hanem a belsejét, a viselkedését, igaz még nem ismerem, de pont ezért fogok odamenni hozzá holnap.

2018. febr. 28. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugid, hideg lesz :D

Egyébként nyilván mindenkinek jól esik, ha figyelmesek vele.

2018. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ. Hát, sikerült, és nagyon rendes lány. Szóval, örülök neki. :)
2018. márc. 1. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!