Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szülők, mikor engednétek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vickyy888 kérdése:

Szülők, mikor engednétek meg a 17 éves lányotoknak együttaludni a pasijával?

Figyelt kérdés
Már majdnem másfél éve vagyunk együtt, de félek megkérdezni a szüleimet hogy nálam e aludhatna néha..:( de már nagyon szeretnénk, csak félek hogy mi lesz a reakció..egykorúak vagyunk (ő 6 nappal öregebb xD) és március 6.án töltöm be a 17et...

2018. márc. 3. 12:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nem mersz kérdezni a saját szüleidtől? Így nem fog kiderülni a véleményük.
2018. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
24%

Ezt a 3 mondatot is elég gyerekesen sikerült megfogalmaznod, ez sok mindent elárul arról,hogy érdemes-e szexuális életet élned. Gondolom ez egyenlő az együtt alvással.

Nem vagyok szülő, de, mikor engedném?

Ha:

- érett lelkileg, és nem csak a kapcsolatra,hanem amúgy is.

- Ha együtt vannak X ideje, ami nem kb. egy hónapot jelent

- Mindenek előtt kvára felelősségteljesre nevelném. Ebbe bele tartozik a szexuális edukáció is, amit ha megtanul,nincs gond, de minden felelőtlenségből fakadó következményt neki kell állnia. Tehát nem pénzelném sem az abortuszát, sem az esemény utáni tabit, csak azért, mert felelőtlenül védekezett.

2018. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Csak hogy képben legyél...

1.nemrég keltem fel

2.Szlovákiában élek, úgy hogy a magyar fogalmazásomat nekritizáld légyszíves :D nem én tehetek róla..

Na de már ez a másfél év nem elég idő ahhoz? Nem mondanám hogy felelőtlen vagyok, sőt, meglehetősen érett. Mondjuk anyáméktól felvilágosítást nem kaptam soha :D de még az a jó, hogy magamtól rájöttem, hogyan működik a dolog. Na mindegy is...

És csak arra voltam kíváncsi hogy mikortól normális együtt aludni a barátommal, de köszi a letolást. Ez hiányzott nekem..

2018. márc. 3. 12:35
 4/32 anonim ***** válasza:
80%

#3: A pasim szó akkor is meglehetősen komolytalan, ahogy az "xD"-zés is, ez pedig nem kötött nyelvi ismerethez.

Másfél év nem elég-e? Nem a másfél évről van szó. Az együtt töltött évek száma miért lenne arányos a szexualitás ismeretével, illetve az erre való érettséggel? Lehet valaki 30 évesen is tök sötét a szexhez.

Hogy mikortól normális együtt aludni, az szubjektív. 15 évesen egyáltalán nem engedném, 18 évesen pedig nem láncolnám sehova a lányomat,ha mondjuk 2 hónap után együtt akarna aludni a barátjával.

Egy kérdést sem mersz feltenni a sszüleidnek, mire fel lennél te érett? Max. azt mondják,hogy nem, és mi váltzoik? Semmi, mert idáig se aludtatok együtt.

2018. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
28%
Mond el neki, hogy a f4sz nappal is feláll
2018. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Jesszus 😂
2018. márc. 3. 16:46
 7/32 anonim ***** válasza:
Lehet nyersen fogalmaztam, de most nincs igazam? :DD
2018. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
De igen...😅😂
2018. márc. 3. 21:12
 9/32 anonim ***** válasza:
Fentebb volt egy jó hozzászólás, ha eléggé érettnek látnak a szüleid akkor megfogják engedni. Én barátnőmmel először 1 év után aludhattunk úgy ténylegesen együtt, hogy egy ágyban. Ő ekkor 16 éves volt nálunk közre játszik egy kis korkülönbség is, mivel ekkor én 19 éves voltam. Ideje lenne, de ha a szüleid nem látnak érettnek se téged, se a barátodat akkor ne csodálkozz rajta.
2018. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem csodálkozok, de elszomorít mert tönkre megy a kapcsolatunk...
2018. márc. 3. 23:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!