Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdekelne, hogy kik hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy kik hogyan jöttek össze a párjukkal, szerelmükkel, mert imádok ilyen történeteket olvasni :D szóval kérlek, titeket, meséljétek el! :-)?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos még nem volt ilyen jellegű élményem, pedig már nagyon vágynék rá...
2018. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
Hát én barátommal fb-n jöttem össze.Csináltam egy csoportot és ő jelentkezett tagnak és sokat beszélgttünk és egymásba szerettünk.....igaz távol vagyunk egymástól de működik a kapcsolatunk megfelelően és mostanra már el is jegyzett és nagyon boldogok vagyunk és támogassák a kapcsolatunkat. Ennyi röviden
2018. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szinte legjobb barátok voltunk. Tisztán emlékszem, vizsga után elmentünk fagyizni ketten. És ott kitalált az érzéseiről. Viszont nekem akkor még ott volt az akkori kiszemeltem. Tudta, hogy (akkor még) nincs nálam esélye. De rá egy 1 évre beleszerettem. Nahh, abban az 1 évben minden volt. Harag, sok - sok harc, bánat, öröm, sírás. És beleszerettem. Úgyhogy rá egy évre (szintén valamilyen vizsga után, ugyanabban a fagyizóban) elmondtam neki.


Másfél éve vagyunk együtt :)

2018. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátok voltunk évekig, de nem volt köztünk akkor még semmi. Ellenben tavalyelőtt mindketten elkezdtünk többet érezni egymás iránt...Én próbáltam titkolni (állítólag nem ment túl jól xD), nem gondoltam volna soha, hogy lehetne nála esélyem...:) Nagyon sokat beszélgettünk, végül már tényleg napi szinten kb mindenről...:) Utána úgy viselkedett, mintha féltékeny lenne. Na ezt nem tudtam hova rakni:D Végül amikor szóba hoztam, hogy ez mi volt, akkor elmondta h hát ő bizony féltékeny..:D Majd elnevettem magam, hogy ezt nem értem teljesen... Ő meg tudva a viszonzást megölelt, és megcsókolt...:D Több, mint egy éve egy párt alkotunk:)

19F&19L

2018. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Rám írt Facen, hajnalig beszélgettünk, onnantól kezdve pedig minden nap, egész nap amikor csak tudtunk.

1 hónapra rá szerelmet vallottunk egymásnak, de találkozni is kellett hozzá, szóval leutazott hozzám 200 km-t, aznap összejöttünk.

3 éve együtt vagyunk távkapcsolatban, kéthetente találkozunk. Idén költöztünk volna össze, de jelenleg úgy néz ki, még egy évet várnunk kell vele...

2018. márc. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőm felhívott, hogy két hét múlva ki tudnék menni vele Szaúd-Arábiába egy színházi munkára, én meg mentem... Ott dolgozott a német csapatban egy fénytechnikus srác, akit kiszúrtam a második napon, és onnantól hetekig bóklásztam arra, amerre ő dolgozott, és ő dettó ugyanígy. Aztán elhívtam vízipipázni a bazárba az egyik szabad estén, ami közben majdnem megvolt három szívroham is, úgy izgultam, és onnantól elég izgalmasan alakult. Én visszarepültem Magyarországra, ő meg Németországba, és aztán mindig más országban találkoztunk. :D

Aztán vége lett, de baromi jó időszak volt. :)

2018. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Cukik. :D jöhetnek még a történetek :))
2018. márc. 20. 15:44
 8/8 anonim válasza:
48%
Az első teleportálásom alkalmával ismertem meg. Megláttam abban a tógában és beleszerettem Julius Caesar-ba :) Cuki sztori mi?❤️
2018. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!