Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Segíthetek-e a barátnőmön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíthetek-e a barátnőmön pasiján?

Figyelt kérdés
Hatalmas problémába keveredett az egyik barátnőm, amikor annak ellenére, hogy már hosszú ideje tartós párkapcsolatban volt egy fiúval, összejött egy másikkal is. Így történt, hogy jelenleg két barátja van. Tudja, hogy a másodikkal szeretne szakítani, így ez magában nem is lenne kérdés. Az én gondom viszont az, hogy idő közben összebarátkoztam ezzel a sráccal és látom, hogy tényleg szereti a barátnőmet. Szeretnék valahogyan segíteni neki, de nem tudom, hogyan tudnék anélkül, hogy elárulnám a barátomat. Ezen kívül lehetséges, hogy egy kicsit több is kialakult köztünk a szimpla barátságnál, de számomra fontosabb, hogy Ő boldog legyen valahogyan ennél

2018. márc. 6. 12:56
 1/4 A kérdező kommentje:
*A barátnőmön és a pasiján... Bocsánat, nem tudom, ez hogyan sikerült :/
2018. márc. 6. 13:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne segítsél. A barátnőd nem akar vele lenni. A barátnődnek mondd, hogy ezt közölje mielőbb a fiúval, és ne szórakozzon vele.

Egyébként azt nem értem, hogy ha látod a fiún, hogy tényleg szereti a barátnődet, akkor hogyan érezheted, hogy kialakult köztetek valami több. Ez a kettő eléggé üti egymást.

2018. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A srác is tudja jól, hogy nem működik valami a kapcsolatukban, viszont mivel még sosem érezte, hogy bárkinek is szüksége lenne rá (ne kérdezzétek, ezt hogyan csinálta szegény), próbálja maga mellett tartani az egyetlen embert, akinek kellett. Ezek után jöttem be én a képbe. Plusz éppen azért vagyunk barátnők, mert nagyon hasonlítunk
2018. márc. 6. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért mindig a csajok érzik úgy, hogy az ő szénájuk annyira rendben van, hogy mások magánügyi problémáját is nekik kell megoldani?
2018. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!