Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyha vannak lány barátaim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha vannak lány barátaim és hangulatjel zöld szív (nálam a zöld ilyen barátoknak állítom be szín) azonban semmi olyan nincs a beszélgetésben nem is beszélek velük úgy olyanokat, csak barátok, ez nézhető megcsalásnak? Vagy bizalmat roncsolja?

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen! mert aki megnézi véletlen az nem az szűri le, hogy mik vannak a beszélgetésben, plusz tök mindegy miről dumáltok, ha az jöhet le a dologból, hogy akár találkozhattok is. Tudod nem csak interneten van a világ.:D
2018. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, csak most alakul egy lánnyal és nem tudtam ha esetleg ezt meglátná mire vélné, de akkor átállítom valami másra, köszönöm.
2018. márc. 7. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem például zavarna, de ha most ismerkedsz a lánnyal az elején állítsd át, később talán ha erős a bizalom és mesélsz neki a lányokról akkor lehet megérti majd.:)


Igazából mi lányok nem is azért vagyunk kiadva mert más lányokkal beszéltek, hanem mert soha nem beszéltek róluk (legalábbis a legtöbb esetben)

2018. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!