Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek, az én helyzet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, az én helyzetembe? én már kezdek nagyon kikészüli

Figyelt kérdés
a párommal lassan egy éve vagyunk együtt. ő otthon dolgozik, mert kihagyott egy félévet az egyetemen, és tőle 80km re lakok, és járok gimibe, így csak péntek délutántól a hétvégéig találkozunk. ám ebben a hónapban rettentő nehezen válok el tőle, mielőtt elköszönünk, előtte fél órával már sírok, ha szeretnék hanem, pedig tudom, hogy egy hét múlva fogunk találkozni ismét. nagyon utálom már magam ez miatt, hogy az elmúlt hetekbe képtelen vagyok feldolgozni, hogy el kell válnunk egymástól. bőgve szállok fel a hazavezető buszra, és bőgve engedem fel a buszra őt, mikor ő van nálunk. nagyon élvezem és imádom vele a hétvégéimet. tudom, mindenkinek vannak nehezebb napjai, hetei, hónapjai, de kegyetlenül rosszul vagyok ilyenkor, csak sírni vagyok képes, pedig ennél szebb, és boldogabb párkapcsolatot kívánni se tudna az ember, mégis hozzátok fordulok, mert már lelkileg nagyon nem bírom, nagyon kivagyok:( valami ötleteket kérnék tőletek, hogyan vészelhetném át, míg nem lehetek mellette, és mit csináljak búcsúzáskor, hogy ne legyen a folytonos sírás?:(

2018. márc. 4. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem a helyzeted. Én másfél éve vagyok együtt a barátommal, és egy féléve úgymond "távkapcsolatban" élünk, 300kmre van tőlem (egyetem), és minden hétvégén hazajön hozzám. Eleinte nagyon szörnyű volt nekem is, állandóan sírtam (ráadásul ő isxd), alig bírtuk elengedni egymást. Igazából az idő szerintem segíthet ezen. Próbáld lekötni magad, este hívjátok fel egymást, de ne szomorkodj mindig, hisz úgyis látni fogod:) Foglalkozz magaddal, ne hanyagold a napi teendőket, ne ábrándozz mindig róla:P Tegyél meg mindent, hogy büszke legyen rád és legyél erős! Nyilván egy-két könnycsepp vagy pityergés nem a világ, de ne azt lássa mindig, mert ez neki is "rosszat tesz". Legyél erős! Ha nagy gond van írj privit^^

18l

2018. márc. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez sok az segített, igazad van. és nektek is kitartást! :))
2018. márc. 5. 03:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Együtt vagytok.

Szeretitek egymást.

Van 2 teljes napotok együtt lenni.

Imád téged.

Szeret.

Téged akar.

Utazik érted.

SZERET.


Én elhiszem, hogy nehéz elválni.

De próbáld más szemszögből nézni egy kicsit.

Én heti 7 napból 5öt egy fiúval töltök. Nincs köztünk semmi. "Együtt élünk", lakótársak vagyunk. Random megölelget, meghallgat, órákig beszélgetünk, érzem, hogy fontos vagyok neki, érzem, hogy engem akar, csak fél.

Majd.. a hétvégére megjelenik a volt barátnője, akivel cirka 1 éve nincsenek együtt, csak külföldön élünk, a lány is kiköltözött 30 kmmel arrébb és egyedül érzi magát. Ilyenkor én javarészt offolva vagyok. Ám nem sírok, nem bőgök. Ilyen az élet. Szenvedni is kell, hogy boldog lehess. :)

2018. márc. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetbe voltam mint te, de én nem bírtam a távkapcsolatot. A legközelebbi repülőre foglaltam jegyet, ami Amerikába ment és volt rajta hely, aztán mentem utána. Egyszerűen beleőrültem abba, hogy a világ másik végén van. Idehaza ezzel mindent felégettem magam mögött, mert nem támogattak benne, kitagadtak stb, de nem érdekelt.
2018. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!