Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » SOS! Hogyan felejtsem el? 17F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogyan felejtsem el? 17F

Figyelt kérdés

Egy hete szakítottam a barátnőmmel. Azóta minden olyan rosszra fordult. Semmi se akar összejönni csak problémák sokasága (iskola, foci, diákmeló).

Teljesen össze vagyok törve és nem tudom, hogy mi tévő legyek. Nagyon fáj a lelkem. Majdnem a 2 éves évfordulónkat ünnepeltük amikor barátnőm elkezdett veszekedni velem (a semmin). Egyszer sem szóltam vissza neki, de 1 hónap után már meguntam a basztatást és visszaszóltam neki ami lehet egy kicsit durvára sikeredett. Ő pedig sírva kimondta akkor legyen vége. Ekkor jöttem rá, hogy életem hibáját követtem el. Viszont így visszagondolva lehet én hibáztam és maittam lett vége. A visszahódítás pedig kivan zárva még egy gyors tálálka is, mert letiltott mindenhonnan.


2018. márc. 13. 21:39
 1/3 A kérdező kommentje:
*Ekkor még nem jöttem rá, hogy életem hibáját követtem el.
2018. márc. 13. 21:42
 2/3 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Ha bocsánatot szeretnél kérni tőle mert úgy jobban éreznéd magad, akkor menj el hozzá, de egy kicsit várj még csillapodik.


Csak az idő ami eltudja őt felejteni vagy valaki más akit jobban szeretsz

2018. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát haver sajnálom a történteket. Ha akarsz neki valamit mondani azt tényleg csak egy kis idővel tedd. De ha a semmi miatt kaptad folyton a lecseszést nem hiszem, hogy te lennél a hibás - egy idő után tuti nekem is tele lett volna a pohár. Persze nem látok a dolgok mögé, csak a leírtakból beszélek.


Amúgy igen, az idő majd segít vagy a jövendőbeli barátnőd majd.

2018. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!