Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van eselyem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van eselyem? Felejtsem el vagy probalkozzak nala?

Figyelt kérdés

A barátommal 10hónapig voltunk együtt,mindkettőnknek első kapcsolata volt.Szakított velem kb.2 hete,mert úgy érezte nem szeret,csak barátilag.Azután találkoztunk,megcsókolt,és minden a helyére került,ment minden a maga módján,egészen tegnapig.Mondta hogy tényleg nem tud engem úgy szeretni,de abban az egy-két hétben úgy érezte ment neki.Nem tudom mi van vele..Elbizonytalanodott?Vagy tényleg nem szeret már?Ne probálkozzak nála?

Vagy tegyem féltékennyé,esetleg ne mert úgy js visszajönnek?

Nagyon kivagyok,még mjndig borzasztóan szeretem és úgy érzem nem fogok még egy olyan embert találni mint Ő.


2017. nov. 16. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok. Meg lehet menteni, nincs veszve semmi, új változtatni kell sokmindenen, és próbálni újabb dolgokat, másfajta programokat, esetleg kevesebb idot találkozni (bejohet ez is..). Tapasztalatból mondom, ez elojon idonként, ám sose szabad veszni hagyni, bár neki is akarni kellene tenni érte. Ha nem tesz, akkor már mindegy, akkor hagyd. Kérdezz rá, mi változott, mit érez, hogy érez stb...
2017. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gyere vele újra össze. Mind a ketten tudjuk, hogy milyen bunkó üzeneteket írt neked és amikor egy egyszerű dologra kérted meg (borotválkozás) azt sem volt hajlandó teljesíteni. Te pedig elég sok mindent megtettél érte. Nem tudom, hogy a tegyük féltékenység dolog, hogy tervezed de a reggeli ajánlatom még mindig érvényes 😂😂😂😅😉. És tudom, hogy lesz pasi akinek be fogsz jönni aki ne lesz ennyire bunkó veled. És a következő pasidat meg már nem fogjuk kibeszélni. Csak ne gyere vele újra össze. Ezerszer jobbat érdekelsz.
2017. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni , de nálam is volt ilyen , csak fordítva . Szerettem , utána meg már nem ... Ő viszont még szeretett . Szerintem ilyenkor már nem érdemes próbálkozni , mert még ha jól is alakulnak elsőre a dolgok , már nem úgy fog téged szeretni . És előbb vagy utóbb szakítotok . Azt tanácsolom lépj túl rajta , még ha nehéz is . Az a csók csak pillanatnyi gyengeség volt neki szerintem .
2017. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!