Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem enged szakítani. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem enged szakítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve vagyunk együtt,és kb. egy hónapja fontolgattam már a szakítást,mert egyre jobban zavart,hogy egyáltalán nem illünk össze,mert más az értékrendünk,világnézetünk és a többi. Azért mondogattam neki,hogy ez így nem fog hosszú távon működni,de nem igazán vette komolyan,meg ezen változtatni sem lehet igazán. Ő folyamatosan mondogatja,hogy örökre velem akar lenni meg ilyenek,de én teljesen besokkaltam a dologtól,mert azért szeretem,de nem hiszem,hogy vele kéne leélnem az életemet. Valamint az is a helyzet,hogy én nekem egyáltalán elment a kedvem attól,hogy kapcsolatban legyek,mert sajnos semmi időm,és nekem nagyon fontos az is,hogy egyedül legyek. Tegnap közöltem vele,hogy vége,de ő azt mondta,hogy ilyet nem tehetek,ez nem így működik,és hogy átvertem,mert pár napja még minden rendben volt.(amúgy már hetek óta mondogattam a dolgot),és most abban maradtunk,hogy szólok,ha kipihentem magam,aztán megpróbáljuk folytatni,de csak mert annyira könyörgött,erre már most folyamatosan írogat és kérdezi,hogy mikor találkozunk már. Szerintetek szemétség lenne,ha az igyekezete ellenére meg így,hogy mégis engedtem neki,mégis kidobnám?
2018. márc. 15. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy így jobb lesz neked, akkor dobd ki.
2018. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez semelyikőtöknek sem jó. A másik félnek sem jó, hogyha erőlteti a kapcsolatot. Mondd meg neki szépen.
2018. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki, hogy te átgondoltad volna (az ő kérésére!), de mivel nem hagy időt neked, úgy döntöttél, hogy vége!

Köszönje magának meg a zaklató természetének, így járt!

2018. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Heló ha gondolod privátba írj, pontosan átérzem mert velem is ugyan ez volt szóról szóra.

Szerintem érdemes kimondani hogy vége, mert az hogy neki boldogság van téged nem tesz azzá főleg ha nem hajlandó változtatni sem.

2018. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!