Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért fontosabb a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb a barátomnak a Call of Duty mint én?

Figyelt kérdés
Folyamatosan Cod ozik.. És már lassan nem is foglalkozik velem. Mit tegyek? Próbáltam célozgatni , de nem esett le neki a dolog.

2018. márc. 16. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

A barátod komolyan nem normális, fogalma sincs hogy miről marad le

Azonnal szólj neki hogy cserélje le a CoD-ot Battlefield-re!

....

Na de vicces félre téve, elég gyerekes megoldás, de vedd el tőle a játékot, és nézd vagy hogy reagál, vagy játék közben csak zavard meg, vedd ki a játékot, és ha úgy reagál mint egy kis 10 éves sz**os gyerek, akkor ő nem egy gamer srác, hanem egy büdös kocka, és szakíts vele, de tényleg

Ha nagyobb figyelmet fordít a játékra mint a barátnőjére,akkor neki nem való egy kapcsolat

2018. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Hát az elsővel naggyából eggyet értek szerintem is cseréljen Battlefieldre (ez is vicc volt.

Hát nem tartom normalisnak ha fontosabbnak tartja nálad,szerintem hozd fel a témát amikor nem játszik és beszéljétek meg ne csak célozz rá ,és ha fontosabb a játék akkpr a szakitást ajánlom

2018. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom mi az a Cod, a Call...ról tudom hogy valami játék. Na de a lényeg hogy ha egy számítógépes játék fontosabb neki mint te akkor próbáld először is megbeszélni vele és mondani neki hogy ez így neked nem okés. Ha pedig még gyerek szinten van és inkább a játékot választja akkor szerintem hagyd ott... biztos találnál olyan fiút aki téged szeretne igazán és téged tartana mindennél fontosabbnak és nem egy játékot. Persze ez csak az én véleményem te döntesz mit szeretnél csinálni :) 17/f
2018. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!