Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Még mindig szeretem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem, hogy tudnám elfelejteni? Én 14/L Ő 16/F

Figyelt kérdés

Szóval a sráccot 2016-ba ismertem meg (interneten )

És megtudtam hogy ő Balatonon lakik én meg Nyíregyházán és hát tudtuk mindketten ,hogy csak barátok lehetünk de nemígy lett eltelt pár hónap és elmondta hogy nagyon szeret engem és szeretne látni és hogy lennék-e a barátnője én nem nagyon vettem nagyon komolyan hogy tényleg szeret engem egy srác ezért persze igent mondtam mert én is nagyon szeretem😍

2017.01.02- 2017.10.09 tartott és ő letiltott engem Facebookon mindenhonnan még telefonon se tudtam eléri így ráírtam anyukám facebook-járol onnan is letiltott gondoltam arra hogy megbántottam valamivel ami neki rosszul esett de nem történt ilyen

Mai napig gondolok rá titokba bátyám Facebookjáról nézzem az adtlapját annyira hiányzik hogy álmomba is elkezdek sírni és valami olyan érzésem van hogy nekem csak ő kell nekem nem kell más néha már bármit megtennék hogy visszakapjam voltak akik visszautasítottak de őket eltudtam felejteni de ezt a srácot annyira nehéz szinte mindig láttok olyan fiúkat mint ő💔

Folyton arra gondolok hogy kaphatnám vissza és legalább elmondta volna miért hagyott el emlékszem mindig azt mondta soha nem fog elfelejteni erre itt tudot hagyni

Anyukám mindig azt mondja"majd úgyis visszajelöl facebookon Apukám szerint elkéne felejteni de még azt se tudom mert Tesóm és barátnője egymás mellett alszanak együtt játszanak együtt vannak mindennaphol és én ezeket láttom és eszembe jutt ő..

Aki tudd bármilyen tanácsot annak köszönöm mert lassan úgy érzem megörülök érte

Bocsánat a helyesírási hibákért meg nem sajnáltani jöttem magam csak segítséget kérni.



#szakítás ##elfelejteni ##Őt
2018. márc. 17. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia ! A felejtés az egy hosszú nehéz folyamat de ez egyén függő. Én is hónapokig szenvedtem valaki miatt de most is ez következik. Próbálj ne gondolni rá tiltsd le magadnál ne nézegesd az adatlapját és keress valamit ami leköt. Tudom min mész keresztül. És sajnálom sose volt barátom de tudom milyen a felejteni akarás. Sírd ki magad és légy erős büszke. Legyél sokat a barátnőiddel és beszéld ki magadból a fájdalmad.
2018. márc. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem olyan fiúval, aki annyit nem képes tenni, merni, hogy szemtől szemben szakítson, azzal nem éri meg törődni, bár lehet, hogy mostanában ez a "trendi".

Szép napot!

2018. márc. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben!:)

Igazából mikor ő itt volt velem volt önbizalmam mostanra már az is eltűnt folyton azt gondolom magamról ,hogy csunya vagyok,tuti nem tetszek senkinek stb ezzel lehet valamit kezdeni vagy nekem kéne leküzdeni?

Sok helyen olvastam ,hogy érdemes jegyzetet írni és oda leírni az érzelmeimet és könyebb lesz elfelejteni igazából ez nem nagyon sikerült xd inkább rosszabb lett.

Meg igazából úgy érzem nem lesz más többé és vágyok egy barátra aki tényleg nem lakik messze😕de azt is olvastam nem szabad vágyni rá mert akkor nem talál meg a szerelem ez lehet igaz?

2018. márc. 17. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden féle rosszindulat nélkül írom a válaszomat.

Őszintén szólva egyértelmű volt, hogy előbb-utóbb le fog lépni, de nem miattad, bárkivel ezt csinálta volna. Mikor összejöttetek, még csak 13 voltál, ő meg 15. Önmagában nem a korkülönbséggel van a baj, csak ehhez még társul a hatalmas távolság. A srác még túl éretlen volt ahhoz, hogy ezt végigcsinálja, és egyszerűbb volt lelépni egy szó nélkül, mint ezt bevallani.

És hogyha túlságosan vágysz rá, akkor nem lesz senkid? Hát ez talán úgy lehet igaz, hogyha mindig rajta jár az agyad, akkor nem veszed észre a környezetedben a közeledő fiúkat, akik szeretnének összejönni veled.

Remélem helyrejön a szíved valahogy :)

2018. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznos volt mindenki válassza:)

Sokat segítettek:)

2018. márc. 17. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!