Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért teszi magát a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi magát a barátnőm a barátom előtt?

Figyelt kérdés
A barátommal majdnem egy éve vagyunk együtt, minden rendben van köztünk. Viszont egy dolog zavar nagyon, az pedig a barátnőm. Tudni kell, hogy régen tetszett a barátomnak de mostmár egyrészt nem is tetszik neki, masrészt neki is lett barátja. Ami nagyon zavar, hogy például ha a barátnőm hallja a beszélgetésünket, sokszor beleszól és mivel ő az a vezető típus, meg vicces, poénos és sokkal vagányabb mint én, elvonja a barátom figyelmét és néha arra eszmélek rá hogy ők ketten olyan jól elbeszélgetnek mintha én ott sem lennék és hogyha hárman vagyunk akkor a barátom mindent neki mond, csak rá néz stb. Egyszóval teljesen láthatatlannak érzem magam. Meg hogyha a barátom előtt ül akkor direkt úgy nyújtózkodik csomószor hogy kilátszódjon a dereka meg kinyomja a mellét és hogyha a barátom nem látja akkor addig csinálja ameddig észre nem veszi... Nem értem a szituációt, mert neki is van barátja és így csinálja ezeket. A barátom biztos hogy szeret szóval szó sincs róla hogy tetszik neki a lány vagy ilyesmi. A barátnőm is szereti a barátját. Ennek ellenére nagyon idegesít amikor az említetteket teszi... Szerintetek van alapja ennek az egésznek, vagy csak én vagyok túl féltékeny és reagálom túl? Mit tudnék tenni hogy ne legyen ez a helyzet?

2018. márc. 18. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem reagálod túl, a barátnőd szinte a szemed előtt flörtöl a barátoddal.

Lehet tudja, hogy régen tetszett neki, most próbálgatja magát, mennyire jó nő stb... aztán kitudja, hogy meddig képes elmenni. Szerintem beszélj erről a pároddal és belátásod szerint a barátnőddel, hogy ne legyen ekkora ribizli.

2018. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt egyértelműen a bártnőddel van a probléma. A barátod azért néz felé, beszél neki ilyenkor, mert ezt érzi kötelességének: úgy gondolja, neki oda kell figyelnie a barátnődre ahhoz, hogy ne bántson meg.

Beszélned kéne a barátnőddel, hogy akkor most pontosan mot is akar? Mert ezzel a saját párkapcsolatát fogja tönkretenni, nem a tiedet.

Sok sikert!

2018. márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem a barátnőd féltékeny rád.
2018. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!