Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez mi? Miért teszi ezt velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Miért teszi ezt velem a barátom? 2 év után

Figyelt kérdés
A barátom a KÖZÖS INSTAGRAM oldalunkon más lányokat belikeol? Én meg ki szoktam törölni a lájkjait és akkor meg MEGVÀLZOZTATJA az EREDETILEG én általam szerkesztett instagrammot? Mi et komolyan?

2016. máj. 6. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha tetszik neki miért ne vagy ha zavar szóljré
2016. máj. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szólok minden egyes alkalommal, de ez mindennek a teteje, hogy megváltoztatja a jelszót...😡
2016. máj. 6. 23:45
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Valószínű sokalja a féltékenységedet amit megértek. Én is ezt csinálnám. Egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha neked ez már világrengető, hogy odabszott egy szivecskét egy kép alá, akkor veled van baj. Nem zárhatod be a pasidat egy toronyba, hogy csak veled foglalkozzon... Hűséget fogadott nem vakságot... Mindent a szemnek, semmit a kéznek ;)
2016. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De hogy bizzak meg benne, ha minden egyes nap olyanokkal idegesít, hogy hu de jól néz ki et a nö, milyen szépek a keblei udabujnék hozzá.. És régen majdnem megcsalt!! Most kedves volt hozzám, de megin kezdi a hül.yeségét
2016. máj. 6. 23:51
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén? Ilyen emberrel ne...
2016. máj. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Közös Instagram? Már ez butaság.

Azonban ha előtted fényez más lányokat, az azt jelenti, hogy bunkó.

Ne legyél túl ragaszkodó, dobd ki a halálba.

Kár az ilyenre az időt vesztegetni.

2016. máj. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

#huszonegyedikszázad

#tiniláv

#wearedoomed

2016. máj. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát jó/ amùgy 17 :(
2016. máj. 7. 00:36
 9/12 anonim válasza:
55%
hát szerintem megcsalóka van
2016. máj. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én minden lány ismerősömnek belikeolom a képét, akár tetszik akár nem. Nem kell ennek olyan nagy cirkusznak lennie. Egy like nem azt jelenti hogy "hú de megkúrnám". Mellesleg te nagyon féltékeny lehetsz hogy folyamatosan frissítgeted azt az eldugott részt instahrammon hogy kiket likeolt.

Mindenesetre ha neked azt mondja hogy más lány mennyivel jobb, akkor szakítsatok, mert egy hülye bunkó

2016. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!